SPOR

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, aşırı strese ve üzüntüye bağlı olan kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırıldı. Hastaneden yapılan açıklamada, Ahmet Ağaoğlu'nun ciddi bir sağlık problemi bulunmadığı ve taburcu edileceği duyuruldu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hastaneye kaldırıldı

Fulya'da bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ağaoğlu'nun 10 gün içinde 4 kilo kaybettiği ve uyku problemi yaşadığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre İstanbul'da bulunan Ağaoğlu öğle saatlerinde kendisini kötü hissedince yakınları tarafından hastaneye götürüldü.

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA: ENDİŞE EDİLERCEK BİR DURUM YOK
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi ve sağlık kurulu başkanı Yaşar Kibar Güven, bordo mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yaşar Kibar Güven yaptığı açıklamada, “Başkanımız son günlerde aşırı stres ve yorgunluğa bağlı olarak kendisini halsiz hissettiği için hastaneye gitmiştir. Gerekli kontrollerin ardından tedavisi yapılmaktadır. Endişe edilecek bir durum söz konusu değildir” dedi.

BİR AÇIKLAMA DA HASTANEDEN
Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun ciddi bir sağlık problemi bulunmadığı ve bugün hastaneden taburcu edileceği duyuruldu.

Acıbadem Sağlık Grubu'ndan yapılan açıklamada, Ahmet Ağaoğlu'nun bugün Fulya'daki hastanelerine muayene amaçlı geldiği belirtilerek, "Dahiliye Uzmanı Dr. Serdar Özdemir tarafından muayenesi yapılmış ve ciddi bir rahatsızlığı saptanmamıştır. Hastamız stres, uykusuzluk, kilo kaybı ve halsizlik şikayetleri ile hastanemize başvurmuş, gerekli tıbbi değerlendirmeleri yapılmıştır. Sağlığında ciddi bir problem saptanmamıştır. Tedavisine ayakta devam edilen Ağaoğlu, hastanemizden taburcu edilecektir" ifadeleri kullanıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
gebersin terörist rumlar
gecmis olsun baskan
Bu trabzon adamı götürür
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler