SPOR

CANLI

SON DAKİKA: Transfer haberi veriyordu! Gülme krizine soktu

Spor haberi... Açtığı YouTube kanalında spor gündemine dair konuklar ağırlayan ve değerlendirmelerde bulunan Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat'ın konuğu Musa Yıldız, canlı yayın esnasında düştü ve Özat gülme krizine girdi. İşte o anlar...

Fenerbahçe'nin eski oyuncularından olan ve son olarak Ankaraspor'u çalıştırmasının ardından, kariyerine açtığı YouTube kanalında yorumcu olarak devam eden Ümit Özat, kanalına konuk olarak aldığı bir başka yorumcu Musa Yıldız ile yaşadığı olay ile gündemde.

CANLI YAYINDA 'DÜŞTÜ'

fıofsıoasdı

Ümit Özat'ın kanalına konuk olarak katılan ve spor gündemini değerlendiren Musa Yıldız, Kanalına konuk olarak katılan Musa Yıldız canlı yayın esnasında bir anda 'düşerken' bağlantısı koptu. Ümit Özat yorumcuya “Musa aman ne oldu sana” şeklinde seslense de herhangi bir yanıt alamadı.

GÜLME KRİZİNE GİRDİ!

kmk

Musa Yıldız’dan ses çıkmayınca “İnşallah kötü bir şey yoktur” diyen Ümit Özat, bu anlardan sonra gülme krizine girdi. “Arkadaşlar siz de kusura bakmayın. Allah’ım sen beni affet” diyen Özat, gülmesine hakim olamazken o anlar sosyal medyada gündem oldu. Musa Yıldız daha sonra yaptığı açıklamada tripodunun kırıldığını söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler