SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SON DAKİKA | UEFA'dan Merih Demiral'a 'Bozkurt' cezası! TFF, itiraz için CAS'a gidiyor... Hollanda maçında oynayacak mı?

Son dakika haberi: UEFA, Avusturya maçında bozkurt işareti yapan Merih Demiral'a 2 maç ceza verdi. TFF, cezaya itiraz için CAS'a gidiyor. Tüm Türkiye, yarınki çeyrek final maçında oynayıp oynayamayacağını merak ederken, Avukat Ercan Sevimdaş, "Merih Demiral Hollanda maçında oynayacak mı?" sorusuna yanıt verdi.

SON DAKİKA | UEFA'dan Merih Demiral'a 'Bozkurt' cezası! TFF, itiraz için CAS'a gidiyor... Hollanda maçında oynayacak mı?

Son dakika: UEFA, Avusturya maçında attığı goller sonrası bozkurt işareti yapan A Milli Takım'ı futbolcusu Merih Demiral'a 2 maç ceza verdi. TFF, cezaya itiraz için CAS'a gidiyor.

MERİH DEMİRAL HOLLANDA MAÇINDA OYNAYACAK MI?

Habertürk yayınına katılan Avukat Ercan Sevimdaş, "Merih Demiral Hollanda maçında oynayacak mı?" sorusuna yanıt verirken, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bir yürütmesinin durdurulması kararı talep edilebilir. Muhtemel de TFF'nin avukatları bunu talep edilecektir. Bu kararla birlikte Merih bu akşam sahada yer alabilecektir diye düşünüyorum"

gfdghdh

"CAS YOLU KAPALI" İDDİASI

NTV'de yer alan habere göre ise Demiral'a verilen ceza 3 maçtan daha az olduğu için kararın Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'ne (CAS) taşınamadığı öğrenildi. Bu durumda, Demiral'ın cezası onanmış gibi gözüktüğü belirtiliyor.

UEFA'DAN ÇİFTE STANDART

UEFA, İngiliz futbolcu Bellingham’ın İngiltere-Slovakya maçında rakip taraftara cinsel organıyla hareket yapmasına ertelenmiş 1 maç cezası verdi.

skynews-jude-bellingham-goal_6596079

UEFA'nın Merih Demiral'ın yapmış olduğu 'bozkurt' işaretine ise 2 maç men cezası vermesi kamuoyunda büyük tepkilere neden oldu.

Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayına alınmıştır

Euro 2024
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler