SPOR

CANLI

SONDAKİKA | Beşiktaş'ta Fikret Orman hakkında ihraç istemi! Oy çokluğu ile kabul edildi

Son dakika haberine göre Beşiktaş'ın başlayan genel kurulunda eski başkan Fikret Orman ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Fikret Orman'ın kesin ihraç istemiyle disipline sevk edilmesi yönündeki önerge, oy çokluğu ile kabul edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

SONDAKİKA | Beşiktaş'ta Fikret Orman hakkında ihraç istemi! Oy çokluğu ile kabul edildi

Son dakika haberi: Beşiktaş Kulübü'nün 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda Fikret Orman'ın kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesi yönündeki önerge, oy çokluğu ile kabul edildi.

121 İMZA VERİLDİ

Beşiktaş Kulübü'nün 2019 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı, Akatla Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplantı başında eski başkan Fikret Orman için kesin ihraç talebiyle verilen önerge oy çokluğuyla kabul edildi. 121 imza ile verilen önerge için lehte ve aleyhte konuşmalardan sonra oylamaya geçildi. Önerge, oy çokluğu ile verilen karar neticesinde toplantının dilek ve temenniler bölümüne alındı.

Bundan sonraki süreçte yönetim kurulu gerekli gördüğü takdirde ihraç talebiyle Fikret Orman'ı disiplin kuruluna sevk edecek ve buradan çıkacak karara göre hareket edecek.

ORMAN KATILMADI

Genel kurulda Fikret Orman'ın son iki dönemine ait yönetim kurulu üyeleri için de kürsüde bir masa yer aldı. Fikret Orman henüz kongreye katılmazken, eski yöneticiler Erdal Karacan ve Serkan Yazıcıoğlu eski yönetim kuruluna ayrılan bölümde oturdu.

Kaynak: DHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler