MAGAZİN

Sophie Kasaei meydan okudu: 'Kilolarımdan dolayı zorbalığa uğruyordum...'

Sophie Kasaei meydan okudu: 'Kilolarımdan dolayı zorbalığa uğruyordum...'

İngiltere’nin televizyon yıldızı Sophie Kasaei önce kilolarıyla sonra da kilo vermesiyle gündem olmuştu. Kilo verdikten sonra cildinde sarkmalar ve çatlaklar oluşan Kasaei, artık vücudunu kabullendiğini ve onu bu haliyle sevdiğini söyledi.

Sophie Kasaei, yıllarda vücudunu forma sokmak için uğraştıktan sonra artık kendini rahat bırakacağını söyledi. İngiltere'de yayınlanan Geordie Shore's diziyle şöhretliler kervanına katılan Sophie Kasaei, yıllarca şişman diye özellikle internet üzerinden dalga geçilen isimlerden biriydi.

31 yaşındaki yıldız ona yapılan şişman şakalarından ötürü 'vücudundan nefret ettiğini' itiraf ettiğini itiraf etti. 10 kilo verdikten sonra kendini sevmeye başladığını söyleyen genç kadın, sosyal medya hesaplarından bol bol seksi fotoğraflarını paylaşıyor.

5accbb4866a97c82b0b12688

Zayıflamasına rağmen kilolu olduğu günlerden aklına kazınan bazı kötü yorumlar yüzünden vücudundan yıllarca nefret ettiğini itiraf eden güzel yıldız, yaptığı paylaşımla o günlerin geride kaldığını söyledi.

SOPHİE KASAEİ: 'SEVMEYİ ÖĞRENDİM'

'Kendimi nasıl seveceğimi, kusurlarımı sevmeyi, çatlaklarımı sevmeyi, sarkık cildimi ve her şeyi yaralarımı sevmeyi öğrendim. Aslında pek çok kızın vücutlarına güven duymaya başlamasına yardım ettiği için internete teşekkür etmeliyim. Şimdi her şekil ve boyutta daha fazla kadın doğallığı kabul ediyor ve kabul görüyor!'

35501790-8932851-image-a-13_1605000343754

Geçen hafta Sophie, Instagram fotoğrafı için üstsüz poz verirken, karantina sırasında akıl sağlığı ile mücadelesini detaylandıran başka bir yazı kaleme aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
sen görme gördüğümü bil yeter.buda bana yeter.
@fikret_savas_1964 fiko amca ayıp yaşından utan bari
sen gormesende olur
Bu ikiside aynı kadın mı şimdi
Geri Dön