Söylemezsem Olmaz'da Gülben Ergen hakkında skandal iddia

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bugün Gülben Ergen’le yeni bir bomba iddia, fotoğrafları ve videosuyla gündeme geldi.

Söylemezsem Olmaz'da Gülben Ergen hakkında skandal iddia

Söylemezsem Olmaz programında bu sabah önce Gülben Ergen’in Tolga Duğles olduğu iddia edilen kişiyle 2014 yılına ait fotoğrafları ekrana geldi.

Ve bu fotoğrafın, Gülben Ergen, Erhan Çelik’le evlendikten bir ay sonra 31 Ekim 2014’te Erzincan’da çekildiği anlatıldı.

Bu fotoğraf sonrası yorumcu Ali Eyüboğlu, “Artık ne diyeyim, bu iddialar doğruysa ahlaksızlığın zirvesi” ifadesini kullandı!..

GÜLBEN ERGEN, ÇOCUĞUNU DÜŞÜRMÜŞ!

Bu arada Söylemezsem Olmaz’da, bu fotoğraftan 6 ay sonra 22 Nisan 2014’te ise Gülben Ergen’in Antalya’da bir açılışa katıldığı sırada bayılıp çocuğunu düşürdüğü ileri sürüldü.

Gülben Ergen’in bayılma anı ve Erhan Çelik’in kucağında taşıdığı görüntüler de ekrana getirilirken, bu bayılmanın da çocuğu düşürmesinden kaynaklandığı iddia edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Erkek aldatinca 'capkin'oluyor,uzeri ortulup bir iki haber olup gecistiriliyor,hatta bazen geyigi yapiliyor,kadin aldatinca basliyor medya linci,toplumsal linc,bir erkek olarak soruyorum,fark ne?
beyaz tv gülbenden ne alıp veremedigi var anlamıs degılım
ya bi düşün yakamızdan, söylemezseniz olur hakkaten olur.
asıl sizsiniz ahlaksızlar
sunucular aynı estetisyene gidiyorlar galiba:))) tipleri
ahlak bekçisi oldunuz hayırdır ya siz çokmu temizsiniz sizde biraz utanma olsa ar olsa çoluk çocuk sahibi kadın olmuş bitmiş yaşamış yapmış yazık o çocukların birer hayatı var siz gergeni gözünüze kestirmişsiniz gelin ben size sizin dünyanızdan örnekler veriyim hatırlatyım yiyosa onlarıda alın ele yemez ama silerler sizi o abiler ablalar piyasadan ayıp ya
Didikleyip durmayın insanların özelini sizler de pek masum değilsinizdir. Herkesin hataları vardır hayatında ...
gülben ergen’i 90’lılar iyi bilir, o meşhur olduğu videoyu da :)) iflah olmaz o kadın, çocuğuna yazık...
Gülben Ergen'in "ne" olduğunu zaten herkes biliyor!..
Medya maymunları.
DEĞERLİ DOSTLAR; BAZI YANDAŞ TV KANALLARI MAGAZİN HABERLERİNİ GÜNDEME GETİREREK ZEYTİN DALI HAREKATINI ,ÜLKEMİZİN İÇİNDEN GEÇTİĞİ DURUMU ,KULAK ARKASI EDEREK,BU TÜR YORUMLARLA DİKKATLERİ BAŞKA YERLERE ÇEKMEK BAZI SANATÇILARIN,ÖZEL HAYATLARINA GİREREK YALAKALIKLARINA DEVAM ETMEKTELER,AMAÇ YAŞADIKLARIMIZ BİLİNMESİN ÜLKEMİZ GÜLLÜK GÜLÜSTANLIK'MIŞ GİBİ GÖSTERİLSİN BAŞKALARININ UÇKURU,İLE UĞRAŞILSIN BİZE'NE ! BU İNSANLARDAN. BEN AFRİNDE ŞEHİT OLAN 1 TEK ASKERİME YANARIM,ÇÜRÜĞE AYRILARAK AHKAM KESEREK VATAN SEVGİSİ,GÖSTERİSİ YAPANLARA TEPKİMİ KOYMALIYIM,İÇ DÜŞMANLARA HAZIRLIKLI OLMALIYIM,TÜRKİYEM
4 kişi oturmuş kadını konuşuyo adamın suçu yokmu
ya allah askına sıze mılletın ne yapıp ettıgınde insanlara bı faydanız olcaksa konusun yoksa cenenızı kapatın mılletın gunahlarını hatalarını hergun tv ekranlarda ifşa etmek bı marıfet degil !!
ÜLKE YANGIN YERİ YİĞİTLER CAN VERİYOR...KONUŞULAN KONUYA BAK...AYIP BE AYIP...
ne demeli şöhretler yaparsa arkadaşlık aşk fakir yaparsa zina yorum size ait
Kendi iradesiyle istediği hayatı yaşamaya hakkı olan, topluma mal olmuş ve ayakları yere basan bir kadının mahremini ortaya çıkaranlar ne kadar doğru bir iş yaptılar sizce? Toplum olarak dinimiz, örf ve adetlerimiz bu durumu kabul etmese bile sırf deşifre edildi diye bir kadının üzerinden prim yapıp, bu olayı sündürüp tvlere taşınyanlarda bu suça ortaklar bence.. Acaba bizler kendimize karşı ne kadar dürüstüz ki herkesi yargılama hakkına sahip olup ah alıyoruz. Kadın o kadar yardım kampanyalarında çalışıp, okullar yaptırırken kimsenin sesi çıkmıyordu. Herkes ahlak bekçisi kesilmiş. Yazık!
Diğer Haberler