Söylemezsem Olmaz'da Gülben Ergen hakkında skandal iddia

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bugün Gülben Ergen’le yeni bir bomba iddia, fotoğrafları ve videosuyla gündeme geldi.

Söylemezsem Olmaz'da Gülben Ergen hakkında skandal iddia

Söylemezsem Olmaz programında bu sabah önce Gülben Ergen’in Tolga Duğles olduğu iddia edilen kişiyle 2014 yılına ait fotoğrafları ekrana geldi.

Ve bu fotoğrafın, Gülben Ergen, Erhan Çelik’le evlendikten bir ay sonra 31 Ekim 2014’te Erzincan’da çekildiği anlatıldı.

Bu fotoğraf sonrası yorumcu Ali Eyüboğlu, “Artık ne diyeyim, bu iddialar doğruysa ahlaksızlığın zirvesi” ifadesini kullandı!..

GÜLBEN ERGEN, ÇOCUĞUNU DÜŞÜRMÜŞ!

Bu arada Söylemezsem Olmaz’da, bu fotoğraftan 6 ay sonra 22 Nisan 2014’te ise Gülben Ergen’in Antalya’da bir açılışa katıldığı sırada bayılıp çocuğunu düşürdüğü ileri sürüldü.

Gülben Ergen’in bayılma anı ve Erhan Çelik’in kucağında taşıdığı görüntüler de ekrana getirilirken, bu bayılmanın da çocuğu düşürmesinden kaynaklandığı iddia edildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Erkek aldatinca 'capkin'oluyor,uzeri ortulup bir iki haber olup gecistiriliyor,hatta bazen geyigi yapiliyor,kadin aldatinca basliyor medya linci,toplumsal linc,bir erkek olarak soruyorum,fark ne?
beyaz tv gülbenden ne alıp veremedigi var anlamıs degılım
ya bi düşün yakamızdan, söylemezseniz olur hakkaten olur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler