MAGAZİN

Spiker Ekin Olcayto'dan üzen haber geldi

Haber Global spikeri Ekin Olcayto, dün su içmek için yatağından kalktığında tansiyonu düşerek, baygınlık geçirdi. Evinde beslediği kedilerin mama kabının üzerine düşen Olcayto, geçirdiği talihsiz kazanın ardından ameliyata alındı.

Spiker Ekin Olcayto'dan üzen haber geldi

Cumartesi akşamları Haber Global'de Başka Şeyler programının spikerliğini yapan Ekin Olcayto evinde talihsiz bir kaza geçirdi. Gece yarısı ölümden dönen spikerin geçirdiği talihsiz kazanın detayları da belli oldu.

EVİNDE BAYGINLIK GEÇİRDİ

Gece yarısı susadığı için uykudan kalkan Olcayto, su içmek için yatağından kalktı. Birkaç adım attıktan sonra tansiyonu düşen ve gözü kararan spiker, kedilerinin seramik mama kabının üzerine düştü. Kabın kırılan parçaları ise 46 yaşındaki Olcayto'nun boğazına ve çenesine girdi. Baygınlık geçiren Olcayto, evindeki arkadaşları tarafından plastik cerrahinin bulunduğu bir hastaneye kaldırıldı.

seramik-mama-kabinin-uzerine-dusen-spiker-ekin-13999711_6138_m

Apar topar ameliyata alınan spikerin operasyonu başarılı bir şekilde tamamlandı. Durumu iyiye giden Ekin Olcayto, önümüzdeki günlerde taburcu edilecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Geçmiş olsun.
Geçmiş olsun’da plastik cerrahinin bulunduğu bir hastaneye kaldırıldı.ne demek ?? ?'? ?'? ?%?
her hastanede gece vakti plastik cerrah bulunmuyor. hatta plastik cerrahın hiç olmadığı hastaneler bile var. benzeri bir durum yaşamıştık çevremizdeki iki hastane plastik cerrahımız yok dedi. üçüncüyü telefonla aradık. hemen arıyoruz doktorumuzu siz gelene kadar oda hastanemizde olur demişlerdi.
Geri Dön