SPOR

CANLI

Spinazzola: Hocam pres yapmamı söyledi

İtalya'nın A Milli Takımımızı 3-0 yendiği maçın adamı seçilen Leonardo Spinazzola açıklamalarda bulundu.

Spinazzola: Hocam pres yapmamı söyledi

İtalya Milli Takımı'nın A Milli Takımımız ile oynadığı ve 2-0 kazandığı mücadelede 'Maçın Adamı' seçilen Leonardo Spinazzola açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayla ilgili konuşan Leonardo Spinazzola "Takım otobüsüyle, stada giderken insanları sokaklarda görünce duygular başladı. Gerçekten tüylerimiz diken diken oldu. Mükemmel bir performans sergiledik. Sabırlıydık, topla iyi oynadık. Daha sonra oğlumu tribünde gördüm, duygulandım." dedi.

Leonardo Spinazzola ayrıca "Oldukça sakin bir adamım, maçlardan önce iyi uyurum. Çünkü ne yapmam gerektiğini ve neler yapabileceğimi biliyorum, bu yüzden rahatım. Roberto Mancini, bana her zaman ileri doğru giderek pres yapmamı istiyor ama bazen nefes almam gerekiyor. Gerçekten yorucu oluyor. Bu kadroda harika defans oyuncuları, orta sahalar ve forvetler. Herkes sahada bir şeyler yapıyor. Benim dışımda da herkes çok iyi oynadı." diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
ŞENOL HOCA YANLIŞ TAKTİK VE KADRO İLE BU MAÇ SANA YAZAR , İTALYA 3 LÜ ORTASAHADA 2 OYUNCU JORGİNHO LOCARELLİ 1.GÖREVI ÖN LİBERO DİĞERİ DE ÖN LİBERO ÖZELLİKLİ YANİ MANCİNİ PRES BASKI KOŞ İLE MAÇA BAŞLAMIŞ EGER GÜNEŞ DE ORTASAHA DA DORUKHAN, MAHMUTU GÖNDERDI KADRODAN , İRFAN CAN MAHMUT , OKAY üÇLÜSÜ VEYA BERAT I KADROYA DAHİL ETSEYDİN GİBİ VE PRES E DAYALI KADRO KURSAYDIN MAÇIN SEYRİ DEĞİŞİRDİ, SEN GİTMİŞSİN OFANSİF ORTA SAHA İLE MAÇA BAŞLAMAK SAÇMA OLDU ARTI OFANSİF KADRODAN DEFANS BEKLEMEN RESMEN MAÇI İKRAM ETMEN OLDU.
Altım Jenerasyon çakma Filozof Şenol hocanın elinde Zayi oluyor....
Geri Dön