SPOR

Süleyman Seba kabri başında anıldı

Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba, vefatının 6. yıl dönümünde Feriköy Mezarlığı’nda bulunan kabri başında anıldı. Anma törenine Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Beşiktaş Kulübünün Onursal başkanı Süleyman Seba'nın vefatının 6. yıl dönümünde Feriköy Mezarlığı'ndaki kabri başında gerçekleştirilen anma törenine siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi, yöneticiler Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan ve Umut Şenol, Beşiktaş'ın eski futbolcuları Tayfur Havutcu, Ulvi Güveneroğlu, kongre üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Anma töreninde konuşan Ahmet Nur Çebi, Seba'nın Türk sporu için önemine değinerek, "Ölümünden dolayı maalesef çok üzgünüm. Biraz daha yaşasaydı ona daha ihtiyacımız olacaktı. Hayırla yad etmek için burada bulunuyoruz, mekanı cennet olsun. Bugün içinde bulunduğumuz durumda kişiliğinin ve tavrının, vizyonunun, yönetim tarzının ne kadar önemli olduğunu, onurla ve gururla büyük Beşiktaş'ı idare ettiğini ve ekonomik anlamda kimseye muhtaç olmayan bir Beşiktaş'ı yıllarca idare ettiğini ve teslim ettiğini şimdi daha iyi anlıyorum" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: AA / İHA
FOTOĞRAF: AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Adam olmak zordur;ama Adamca kalmak şerefinle,onurunla,haysiyetinle ve Ülkemde her bir kesimden takdir edenin bulunması ile en zoru.. Işıklar içinde uyu ADAM GİBİ ADAM Nurlar içinde yat ADAMIN DİBİ Mekanın cennet olsun ADAMLIĞIN TİMSALİ Her yıl Sayın Süleyman Seba'nın mezarını ayrı,Metin Oktay'ı ayrı ziyaret ederim.Şu kokuşmuş ama yaşamak zorunda olduğumuz dünya'ya,bedel ödeten Adam gibi insanlardı onlar! Bedel ödeyen insanları gördük sıra.....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler