Suriye sınırında zırhlı araçla mehteranlı devriye

Fırat'ın doğusuna yönelik operasyonun başlatıldığı bölgelerden olan Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde özel harekat polisleri sınır hattında Mehter Marşı'yla devriye atıyor.

Fırat'ın doğusunda Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terör örgütü YPG/PKK'ya yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı Suriye'de devam ederken, sınırın Türkiye tarafında ise Özel Harekat polisleri Mehter Marşı eşliğinde devriye atıyor. Mehteranlı devriyeyi görenler ise el sallayarak, Özel Harekat polislerine destek ve sevgi gösterisinde bulunuyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
polisler bile akp nin piyonu konumunda hereifler zannediyorlarki türkiye topraklarını koruyoruz halbuki boş boş volta atıyorlar akp li yöneticiler sayesinde ırak libya suriye ülkeleri parçalandı sisi bunu görerek akp lilerin desteklediği mursiyi devirerek ülkelerinin parçanmasını önlediler,sıra türkiyeye yöneldi değişik ülkelerdeki mültecilerle ve akp nin sayesinde herşeyleri özelleştirip satarak ve peşkeş çekerek insanlarımızı zor duruma düşürüp sağlıklı düşünmelerini önlemek ve bizi yönetenlerde bu senaryoyu güzel oynuyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler