MAGAZİN

Survivor All Star'a veda eden Doğukan Manço'dan şok sözler

21 Haziran akşamı yayınlanan Survivor All Star bölümünde adaya veda eden isim Doğukan Manço oldu. Survivor All Star'dan elendikten sonra Acunn Medya'ya konuşan Doğukan Manço açıklamalarıyla şok etti.

Survivor All Star'a veda eden Doğukan Manço'dan şok sözler

Doğukan Manço, Survivor All Star 21 Haziran eleme gecesinde adaya veda eden isim oldu. Survivor All Star'da bu hafta kim elendi sorusunun cevabı olan isim Doğukan Manço, eleme sonrasında Acunn.com'un sorularına oldukça sert yanıtlar verdi. Özellikle Serenay Aktaş konusunda tepki gösterilen Doğukan Manço, "Ben Serenay'ın arkasından iş çevirmedim. Hatta bunu onlara da hissettirdim. Serenay'ın yerine kendimi koyduğumda bende elenmek istemedim ve bende elendim. Ben bir seçim yaptım bi isim yazdım ama Hakan'la konuşmaya da devam ettim. Acun abi aramızdan ayrılacak ismi açıklarken Hakan'ın neredeyse altına edeceğini gördüm." Doğukan Manço, isminin verilmesinin ardından da Serenay Aktaş ismini vermeden adeta günah çıkarmıştı. İşte, Doğukan Manço'nun eleme gecesi söylediği o sözler!

"RÜYA BİTTİ"

Doğukan Manço isminin söylenmesinin ardından donup kalsa da kendini toparlayarak şu sözleri söyledi:"Finale çok az kalmıştı. Rüya bitti. Rüyadan uyanma vakti. Eğer ben bu saatten sonra devam edemiyorsam demek ki bazı şeyleri yanlış yapmışım. O yanlışlıkları bu rüyada bırakıp hayatımda nereleri düzeltmek gerektiğine bakarım. Bu saatten sonra kimseyi rencide edici söylemek niyetinde değilim. Amacım bunca zaman kimseye zarar vermek değil kalıcılığımı sürdürmekti. Nasip olmadı. Bunun da bir sebebi vardı. Hislerimde yanılmışım yine kestiremedim."

DOĞUKAN MANÇO KİMDİR?

Doğukan Manço, 19 Mayıs 1981 tarihinde Belçika'da Liege şehirinde doğmuştur. Çocukluğu Belçika'da geçen Doğukan Manço, ünlü sanatçı Barış Manço'nun büyük oğludur. 1998­ - 2000 yılları arasında radyo programcılığı yapan Doğukan Manço, 2000 - 2008 yılları arası Amerika'nın Florida eyaletinde mimarlık fakültesinde eğitim görmüştür. 2011 yılı itibariyle profesyonel DJ olarak festival ve çeşitli organizasyonlarda yer almaya başlayan Doğukan Manço, drift motor sporuyla da uğraşmaktadır. 6 yıldır birlikte olduğu Tuğba Macit'le 7 Eylül 2012 tarihinde hayatını birleştiren Doğukan Manço, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler ­ Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yarıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön