MAGAZİN

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 13 Mart Survivor'da eleme adayları kim oldu?

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayları merak ediliyor. Ünlüler ile gönüllüler takımının yarışmacıları hem ödülü kazanmak hem de dokunulmazlığı alıp eleme potasına çıkmamak için kıyasıya mücadele veriyorlar. Dokunulmazlık oyununda ipsiz dengede kalma aşaması yarışmacıları oldukça zorladı. Peki, Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 13 Mart Survivor'da eleme adayları kim oldu?

Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu kim, hangi takım kazandı? 13 Mart Survivor'da eleme adayları kim oldu?

Survivor'da dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme potasına çıkan isimler sorgulanmaya başladı. Dominik'te heyecanın yükseldiği Survivor'da ilk iki eleme adayı belli oldu. Geçen hafta Senem'in ayrılması nedeniyle yarışmada eleme olmamıştı. Bu hafta ise pazar akşamı 1. dokunulmazlık oyunu sonrası toplanan konseyde Cansu eleme adayı olmuştu. İşte 13 Mart Survivor'da kazanan takım, eleme adayları ve yaşananlar...

SURVİVOR 13 MART DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bugün dokunulmazlığı kazanan takım iyi kampın sahibi olacak. 13 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kazanan takımı belli oldu. Kıyasıya mücadele veren takımlardan Ünlüler takımı, en yüksek skoru alarak dokunulmazlığın sahibi oldu.

surv 13 mart

SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'ın yeni bölümnde eleme adayı belli oldu. Kaybeden gönüllüler takımı eleme potasına çıktı. Yazılan isimleri okuyan Acun Ilıcalı, "5 oy Aziz'e geldi, kalanları okumuyorum." dedi. Bunun üzerine 2. eleme adayı Aziz oldu.

surv 13 martt

Daha önce sık sık eleme potasına çıkan Aziz, "Şaşırdığım bir sonuç olmadı." dedi.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler