MAGAZİN

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi takım? 30 Ocak 2023 Survivor yedekleri...

Survivor'da dünakşam çifte heyecan yaşandı. Hem dokunulmazlık oyunu oynanıp haftanın ilk adayı belirlendi hem de Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. Yedek yarışmacıların kısa mesaj oyuyla seçildiği gecede heyecan oldukça yüksekti. Acun Ilıcalı Survivor 2023'ün gelmiş geçmiş en zor Survivor olduğunu söylemişti. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi takım? Yedeklerden kimler ana kadroya girdi? İşte detaylar...

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi takım? 30 Ocak 2023 Survivor yedekleri...

Survivor dün akşam bir yeniliğe sahne oldu. Survivor tarihinde bir ilkin gerçekleştiği gece için heyecan oldukça yüksekti. Geçtiğimiz gece hem haftanın ilk eleme adayları hem de Survivor tarihinde bir ilk olan yedek yarışmacı seçme konseyi yaşandı. İzleyiciler her iki konu için de oldukça heyecanlanırken bir yandan da yarışma ile ilgili araştırmalarına yoğunluk verdi. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı, hangi takım? Yedeklerden kimler ana kadroya girdi? İşte yeni bölüme dair detaylar...

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça heyecanlı geçen yarışmada kazanan kim olacak merak ediliyordu. Geçen hafta Gönüllüler takımından eleme gerçekleşmişti. Bugünkü dokunulmazlık oyununu kıyasıya geçen mücadelenin ardından Ünlüler takımı kazandı.

552286a7-fdf3-4662-81a5-139c2dbe7748

Bu akşamki konsey sonrasında hangi takımdan kimler eleme adayı olacak belli oldu. Konseyde yapılan oylamada takım arkadaşlarından en çok oyu alan Aziz birinci eleme adayı olurken, Chaby de performans birincisi tarafından ikinci gitme adayı seçildi.

YUSUF GÜNEY SURVIVOR'DAN AYRILDI

Yusuf Güney hem dünkü Bil Bakalım oyununda hem de bugünkü dokunumazlık oyununda takımda yer almadı. İzleyicileri gözünden kaçmayan bu olay bugünün Survivor gündem konularından biri oldu.
ezgif.com-gif-maker (94)

Yusuf Güney'in oyunlarda görülmemesi akıllara ' Yusuf Güney elendi mi?' sorusunu getirdi. Konu ile ilgili beklenen açıklama geldi.

Yusuf Güney kimdir? Yusuf Güney kaç yaşında ve nereli? Survivor'a katılacak!

Yusuf Güney Survivor şartlarını kaldıramadığı için yarışmaya kendi isteğiyle veda etti.

SURVIVOR TARİHİNDE BİR İLK

Bu akşamki bölümde 2005 yılından beri yayınlanan Survivor'da bir ilk yaşandı. Son sezonlarda yedek yarışmacıları formata dahil eden Acun Ilıcalı, bu sene bir ilki daha gerçekleştirdi. Geçen haftaki konseyde bu akşama dair açıklamalar yapan Ilıcalı, heyecanı oldukça yükseltmişti.

survivor-2023-hangi-gunler-survivor-yeni-15568938_9042_amp

Bu akşamki konseyde yedek seçilen yarışmacılar Dominik'teki konseye geldiler. Sms oylaması yapılan konseyde hangi yedek yarışmacılar en yüksek oyu alırsa onlar ana kadroya seçilecekti. Beş yarışmacı Survivor kadrosuna katılacaktı.

Sms oylaması sonucuna göre:

Batuhan Yeşilturna
Kardeniz Kılıç
Yiğit İnandı
Yaman Keleş
Merve Yıldırım

yedek kadrodan ana kadroya girmeye hak kazandı. Yusuf Güney'in vedasının ardından bir kişilik boşluk oluştu. Bu eksikliği tamamlamak için bir yedek yarışmacı daha seçildi. Altıncı yarışmacı da Yusuf Yıldız oldu.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler