MAGAZİN

Survivor Hikmet kimdir? Hikmet Tuğsuz kaç yaşında ve nereli?

Hikmet Tuğsuz, Survivor All Star 2022'nin kadrosunda Gönüllüler takımında yarışıyor. Atletizmin yanı sıra birden fazla sporla uğraşan Hikmet Tuğsuz Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunu tamamladı. Hikmet Tuğsuz daha önce de katıldığı Survivor'dan talihsiz bir sakatlık sonucu ayrıldı. İşte detaylar...

Survivor Hikmet kimdir? Hikmet Tuğsuz kaç yaşında ve nereli?

Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz'un kim olduğu araştırılıyor.. Spor ile ilkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılarak tanışan Tuğsuz, spor camiasının önemli isimlerinden biri oldu. Survivor'daki performansıyla dikkat çeken Tuğsuz, atletizm branşında birçok derece elde etti.

Survivor Hikmet kimdir? Hikmet Tuğsuz kaç yaşında ve nereli?

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğan Hikmet Tuğsuz 35 yaşındadır. Tuğsuz'un başarısını keşfeden antrenörler onu atletizm branşına yönlendirdi. Birden fazla alanda başarı sergileyen Tuğsuz hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı.

Tuğsuz üniversitenin ardından hem antrenörlük hem sporculuk yaptı. En son Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yaptı.

HİKMET TUĞSUZ SURVİVOR'DA 2019'DA NE OLDU?

2019'da da Suvivor'a katılan Hikmet Tuğsuz, yaşadığı talihsiz bir sakatlıktan dolayı Survivor macerasını yarıda bırakmak zorunda kaldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler