MAGAZİN

Survivor yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Yunus Emre ve Ardahan için tehlike çanları çalıyor

Survivor yorumcusu Hakan Hatipoğlu: Yunus Emre ve Ardahan için tehlike çanları çalıyor

Survivor Panorama programında yeni dönemi değerlendiren Survivor'ın eski yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu, bundan sonraki dönemde Ardahan ve Yunus Emre için tehlike çanları çaldığını ve işlerinin çok zor olduğunu söyledi.

Survivor'da yarışmacıların mavi ve kırmızı takımlar olarak ikiye ayrıldığı, yeni bir dönem başladı. Survivor Panorama moderatörü Hakan Hatipoğlu, kırmızı ve mavi takım yarışmacılarından Survivor Ardahan ve Yunus Emre'nin yarışmadaki geleceklerine dair ilginç değerlendirmelerde bulundu.

620_340_survivor-da-acun-ilicali-iki-ismi-de-ovdu-ardahan-yunus-emre-yi-yendi-620x338.45410628019323_5eb84fef2dc38

Hakan Hatipoğlu, "Mavi takımda tek bir isme odaklandım, o da Ardahan. Takım arkadaşları tarafından çok seviliyor ancak oy potansiyeli düşük olabilir. Ardahan ve Yunus Emre için tehlike çanları çalıyor" dedi. Sercan'ın kaptan olduğu takımdaki Yunus Emre ile ilgili de yorum yapan Hakan Hatipoğlu, "Yunus Emre'nin işi çok zor. 2 hafta önce biri 'Yunus Emre Aycan'ı eleyecek' dese gülerdik. Bu hale kendini Aycan getirdi. Yunus Emre'nin işi hiç kolay değil" ifadelerini kullandı.

SURVIVOR'DA MAVİ VE KIRMIZI TAKIMLAR ÖDÜL OYUNUNDA YARIŞTI!

Survivor 2020'nin son bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, ilk defa ödül oyununda karşı karşıya geldi.

odul

Sercan, Elif, Berkan, Yunus Emre ve Barış'ın yer aldığı kırmızı takım ile Cemal Can, Nisa, Yasin, Ardahan ve Evrim'den oluşan mavi takım, şık bir akşam yemeği, canlı müzik ve duştan oluşan ödülü kazanabilmek için zorlu parkurda ter döktü. Heyecan dolu mücadelenin kazananı ise 10-5'lik skorla kırmızı takım yarışmacıları oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Yunus Emre AYCAN' ımı eledi. Komik olmayın. Bu sms' le falanla açıklanamaz. Bu bir şov programı böyle olmalıydı oldu denebilir. Gelecekte kimbilir hangi efendi yarışmacılar şov'un gereği kavga, döğüş, küfür vb.'ni yapamadığı için elenecek.
yeni sistemin beş para etmez tam bir fiyasko izlemeye bile değmez artık
Yine saçma tiyatro haberi. Izlemeyin lütfen.
Geri Dön