Taciz edildiğini sanan kadın, darp ettiği minibüs şoföründen özür diledi

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, kendisini taciz ettiğini düşünerek darp ettiği minibüs şoförü İbrahim B. ile bir araya gelen Özlem A., olayın yanlış anlaşılma olduğunu belirtip, özür diledi.

Olay, dün öğle saatlerinde Atatürk Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi yakınlarında meydana geldi. Yeşilyurt-Bornova hattında minibüs şoförlüğü yapan İbrahim B., hastane önüne kurduğu tezgahta su satan Özlem A.'ya, kendisinin ve hattaki diğer şoförlerin her zaman yaptığı gibi, minibüsten inerek bozuk para verdi ve bütünlemesini istedi.

Özlem A., bütünlediği paraları geri verirken iddiaya göre, İbrahim B.'nin elinin kendi eline değmesi üzerine taciz edildiğini düşünerek tepki gösterdi. Özlem A., İbrahim B.'ye tekme- tokat saldırırken, minibüs şoförü karşılık vermeden durumu anlatmaya çalıştı. Ancak Özlem A., ikna olmadı ve İbrahim B.'yi darp etmeye devam etti.

'YANLIŞ ANLAŞILMADAN İBARET'

Bu sırada olayın yoldaki kişiler tarafından cep telefonu ile kaydedilip, sosyal medyadan yayılması üzerine Yeşilyurt-Bornova minibüs hattı başkanı Mehmet Erler, bugün Özlem A. ve İbrahim B. ile iletişim kurarak, iki kişiyi bir araya getirdi. Durumun tekrar değerlendirilmesinin ardından Özlem A., yaşanan olayın yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu belirterek, şoför İbrahim B.'den özür diledi.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Gerçekleşmeyen bir olaydan dolayı masum bir insan sapık etiketi yiyecekti. Zaman kötü, kadının beyanı esas alınıyor. Sapla samanı birbirinden ayırmak lazım.
Eline değdi diye adamı döven kadın. Barışmadan sonra adam ile tokalaşıyor. :)
@fatih_celebi_1986 ALLAH iftiradan korusun özürmüş.
tam tersi bir olay oldaydı kadına şiddet diye haber olurdu şimdi yanlış anlaşılma oldu şikayetçi olunması gerek
Allah böylesine çattırmasın.
@gubi2009 o kadar çok taciz vakası olursa havadan nem kaparsın.... Mesela lut kavminde yaşasaydınız, hiç bir erkekle tek başına bir yerde bulunmak istemezdiniz...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler