SPOR

Tahkim Kurulu Fatih Terim kararını açıkladı!

PFDK'nın 4 maç ceza verdiği Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in cezasına Tahkim indirimi geldi! Tahkim Kurulu, Fatih Terim'in 4 maçlık cezasını 3 maça indirdi. Fatih Terim, yapılan indirime karşın Fenerbahçe derbisinde takımının başında yer alamayacak.

Tahkim Kurulu Fatih Terim kararını açıkladı!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in 4 maç men cezasını 3 maça indirdi.

TFF'den yapılan açıklamada, Tahkim Kurulunun, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunması nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Fatih Terim'e verilen 4 maç men cezasını 3 maça, 19 bin lira para cezasını da 13 bin liraya indirdiği belirtildi.

Galatasaray Antrenörü Ümit Davala'nın 3 maç men ve 19 bin 500 lira para cezasının ise onandığı kaydedildi.

Açıklamada, Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir'in 60 günlük hak mahrumiyetinin 45 güne, 40 bin lira para cezasının ise 30 bin liraya indirildiği ifade edildi.

Kurul ayrıca, Fenerbahçe'nin 49 bin lira para cezasını ve İstikbal Mobilya Kayserispor'un toplam 184 bin lira para cezasını onadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 51 yorum
çok büyük başarı. gerek yok biz tek siz hepiniz ...♥️????
@kosovali_2018 Fatih Terim geçmişte bir isviçre maçında bizi bütün dünyaya rezil eden adamdır....Fair Play katilidir....Zamanında ,alması gereken cezalar verilse ,bugün bu konuları konuşmuyor olurduk....GS gene şampiyonluklar alırdı....Ama futbolda kaos ,terör ve şiddet azalır centilmenlik artardı...Adaleti ve cezaları zamanında ve olması gerektiği gibi vermezseniz eyyam yaparsanız bu işler düzelmez...Türk futbolu ,kebapçı basan , racon kesen insanlardan kurtulmak zorundadır.....Aksi takdirde marka değeri vs palavradır...
aynen biz tek siz hepiniz
OLEY 1 MAÇ İNMİŞ KESİNLİKLE KASITLI BİR CEZA DEĞİLMİŞ OLEY
Derbide yine yok
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler