SPOR

Terörist sözlerine tepki yağdı, Ertem Şener özür diledi

Ertem Şener, sahaya giren Bursaspor taraftarına "futbol teröristi" benzetmesinin ardından "Bursaspor taraftarına terörist denir mi? Eğer böyle anlaşıldıysa özür dilerim" dedi.

Terörist sözlerine tepki yağdı, Ertem Şener özür diledi

Beyaz TV'de yayınlanan programında sahaya giren Bursaspor taraftarı Çağatay Çiftçier'e futbol teröristi söyleminde bulunan Ertem Şener'e tepki yağdı.

Sosyal medya hesaplarından bu ifadeleri ve Ertem Şener'i protesto eden Bursasporlu taraftarlar bir hastag oluşturarak Twitter'da TT (Trend Topic) listesine girdi.

ERTEM ŞENER ÖZÜR DİLEDİ

Şener, tepkilerin ardından "Bursaspor taraftarına terörist denir mi? Söyleyenin dili kopsun! Eğer böyle anlaşıldıysa özür dilerim. Bursasporluları kırdıysam, üzdüysem çok özür dilerim. Yeşil-beyaz topraklara selam olsun." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
yalan mı la.. tam bir futbol teröristi bursa.. .ineğe patlayıcılı yem yedirip ineği patlatan haysiyetsiz bursalılar.. ışidden hiç bir farkları yok.. evvelki sene tiribünde tosun bi kız kavga etmişti onunla bile röportaj yapmışlardı..ergen kız biz teksasız bizde böyle falan filan gibi demeçler bile vermişti.. volkana ozana şenere yuh çekiyorlar.. olm kulübün o oyuncuları parayla sattı.. stada girip volkana saldırmalar.. noluyoruz anasını satayım..iyi her maç biri bi futbolcumuza saldırsın..bir de dile getirince tepki gösteriyorlar canlarım.. hadi la ordan.. reziller..
Haklı senin ne işin var sahada otur adam gibi izle maçını
Sahaya giren seyirciyi Polis veye Jandarma ilk etapta etkisiz hale getirir. Cumhuriyet savcısına bilgi verir. Cumhuriyet savcısının talimatı ile göz altına alırlar. Karakola götürülen şahsın hastaneden darp ve cebir raporu aldırılır. İfade ve diğer işlemlerin sonunu da! Bu kişiye Savcılık tarafından 1 yıl spordan men ve adli para cezası verilir.Şahıs serbest bırakılır. İlerleyen günlerde! Maç saati şahıs Karakola giderek imza verir. Bu eylemi yapan kişi veya kişilere futbol terörü diyemezsin. Kaldı ki aynı kişiler BJK seyircisi de sahaya indiğin de aynı tabiri kullanmadılar.
Bu Ertem ŞENER ile Sinan Engin F.B. BJK maçın dan bir gün önce program yapıyorlar. Sinan abi BJK taraftarlarından Volka na tepki olur mu? diye 10 dk. bunun üzerine program yapıyorlar. Volkan bunları muhatap almıyor röportaj vermiyor bunlara diye seyirciyi kışkırtıyorlar .Sonucu hep birlikte gördük. Sonun da Volkanı dövmek için BJK li seyirci sahaya iniyor. Sporculara saldırıyor.
o holiganın teröristten ne farkı var..bıraksalar adam futbolcuyu darp edecek belkide öldürecek..teröristler ne yapıyor onlarda aynı şeyi bizlere yapıyor..aradaki fark..ikisininde hedefinde insan var..
Tükürdüğünü yalatırlar adama eyyamcı yağcı
Hemitli terörist olmak için adam öldürüp bomba atmak mı lazım.Bu adamda bi şekilde terörist.Amacı futbolu veya futbolcuyu sabote etmek.Niyet önemli.Adam biliyoki neticede yaptığı yanına kar kalacak.Nitekim kaldida.BURSA avukatını gönderip adamı kurtardı.Yapılan eylemi bir nevi destekledi.Hayırlı olsun.
İlk defa doğru bir yorum yapmıştı geri adım atmış sıvacı.evet sahaya giren hangi takım taraftarı olursa olsun futbol teröristidir.fenerli beşiktaşlı gsli farketmez sonuçta oraya çiçek vermeye girmiyo..
bjk lı taraftar sahaya girdiginde aynı tepkiyi vermiyenler anadoluda herhangi bir takımın ufak bir olayını abartıyorlar.. yiyorsa BJK lı giren taraftara terorist de bende sana adamsın diyeyim..
dogru demıs terorıst onlar
Niye BJK 2 seyir sağa girdi ona niye tepki göstermedi onlar senin terörüstünmü
Bazı kanallardaki televizyon proğramları, sunucuları ve yorumcuları thalkı tahrik ediyor, her biri sanki siyasetçi gibi konuşuyor. Hepsini kınıyorum.
BURSADA OLAN İSTANBULDA OLMUYORMU DAHA FAZLASI OLUYOR ERTEM O KADAR DELİKANLIİSE İSTANBUL TAKIM TARAFTARLARINADA AYNI ŞEYLERİ SÖYLESİN BU TÜR OLAYLAR TÜRKİYENİN HER YERİNDE OLUYOR BU İŞİN TEK SORUMLULARI TFF VE HAKEMLERDİR ADALETİN OLMADIĞI YERDE HUZUR OLMAZ KAVGA BAŞLAR.
Diğer Haberler