MAGAZİN

Tosun Paşa, Salako, İnek Şaban ve dahası... Kemal Sunal ölüm yıldönümünde anılıyor

İnek Şaban'dan Tosun Paşa'ya, Sakar Şakir'den Salako'ya yüzlerce karakterle Türkiye'yi güldüren usta oyuncu Kemal Sunal ölüm yıldönümünde anılıyor. Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal da yaptığı paylaşımla duygulandırdı. Sunal'ın çocukları da babalarının mezarı başında açıklama yaptı.

Tosun Paşa, Salako, İnek Şaban ve dahası... Kemal Sunal ölüm yıldönümünde anılıyor

Türk Sineması'nın büyük komedi oyuncusu ve sinema oyuncularından Kemal Sunal ölüm yıldönümünde anılıyor. Gülen yüzü ile milyonları kendine hayran bırakan usta komedyen Kemal Sunal vefatının 22. yılında da büyük bir sevgiyle anılıyor.

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal da duygusal bir paylaşımda bulundu. Gül Sunal paylaşımında "Kemalcim 1 sene daha geçti… Biz yine hiç ayrılmadık. Bugün ilk defa sana gelemiyorum. Ama hep yanımdasın bunu biliyorsun di mi? çok özlüyorum çok…" dedi.

7e00bb72c741967c3afa789ec1c568a9

Kemal Sunal, ölümünün 22'nci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı. Kızı Ezo Sunal, oğlu Ali Sunal, eşi Nazlı Sunal ile aile yakınları ve sevenlerinin katıldığı anma öncesinde, Ali Sunal basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

9b3bc8b962651e334cfd207d4c9c1c4b

"SERT BİR ÖZLEM VAR"

Ali Sunal, "Zaman nasıl geçti anlamıyor insan, daha da duygusallaşıyor. 22 yıl gibi geçmedi bizim için. Hala aklımızda, hala çok sıcak. Bu arada çocukluğumuzun süper kahramanlarından Cüneyt Arkın'a da buradan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun. Gerçekten benim kahramanlarımdan biriydi. Onunla fotoğrafımı ararken sünnet düğününü, o albümü buldum. Onunla bir fotoğrafımı paylaştım. Onu koyunca babamla ikimizin de bir fotoğrafını buldum. Onu da paylaştım. Çok güzel şeyler yaşanmış, geriye güzel anılar kalmış. Çünkü güzel insanlarla yaşanmış. O yüzden de şanslı hissediyoruz kendimizi. Ama acı, sert bir özlem var. Mekanları cennet olsun" dedi.

be6eaa80dbb6092ce5a4722764785dde

"DAHA DA ARTARAK DEVAM EDEN BİR ÖZLEMLE ANIYORUZ"

Ezo Sunal ise, "22 yıl deyince sanki çok zaman geçmiş gibi geliyor ama her yıl daha da artarak devam eden bir özlemle anıyoruz. Ve görüyorum ki sevenleri de o şekilde. Hep aynı şeyi söylüyorum, kocaman bir aileyiz. Arayan, mesaj atan, sosyal medyadan paylaşımlarıyla destek olan, dua eden herkese de buradan çok sevgilerimi yolluyorum. Çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

GÜL SUNAL GEÇİRDİĞİ KAZA NEDENİYLE KATILAMADI

Gazetecilere de ayrıca teşekkür eden Ali Sunal, annesi Gül Sunal'ın katılamamasıyla ilgili soruya da "Talihsiz bir kaza geçirdi. Kaburgasını kırdı, düştü. Ona da buradan geçmiş olsun diliyoruz, Allah başımızdan eksik etmesin. gelemedi selamlarını yolladı. En kısa zamanda onunla da geleceğiz" dedi.

Kemal Sunal'ın ardından Twitter'da da yüzlerce paylaşım yapıldı. İşte o paylaşımlardan bazıları:

1

2

3

4

5


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler