SPOR

Trabzonspor Abdülkadir Ömür'le 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak

Trabzonspor'un Gençlerbirliği ile oynadığı maçın ikinci yarısında oyuna girerek galibiyete büyük katkı yapan ve izleyenlere kendisini hayran bırakan Abdülkadir Ömür'e büyük müjde. 18 yaşındaki Abdülkadir Ömür ile Trabzonspor, 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak. Abdülkadir Ömür'ün sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Trabzonspor Abdülkadir Ömür'le 5 yıllık yeni sözleşme imzalayacak

Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür'ün sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Elbette ki genç yıldız adayının ayrılmak, yönetimin de onu gözden çıkarmak gibi bir niyeti yok.

Ancak taraflar işi resmiyete döküp kafalarda soru işareti bırakmamakta da kararlı. Bunun için Abdülkadir Ömür ile en kısa zamanda 5 yıllık yeni bir sözleşme yapılacağı öğrenildi.

Bu mukavele uyarında şu ana kadar sadece maaş ve bazı karşılaşmalarda maç başı ücret alan başarılı oyuncunun ücretinde de iyileştirme yapılacak. Yönetim, aynı formülü daha önce bir başka altyapı oyuncusu Yusuf Yazıcı’da da kullanmış ve futbolcusunun da motivasyonunu yükseltmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yahu bir macla hemen yildiz yapmayin sonra gencler ozan tufan gibi yetersiz kalip gelisemiyor tebrik edin daha iyi olacak deyin. hemen yildiz demeyin
dostum o çocuk yıldız zaten sen sadece yıldızın ne olduğunu algılayamamış olmalısın..
y.yazıcı ve a.kadirin maaşlarını yükseltin.. yazıcıya 300 bin dolar veriyorsun adam 5 milyonluk oynuyor. sosa takım arkadaşı 5 milyon euro alıyor. 300 binlemi motive edeceksin adamı.. komik.. bu mu yani adaletiniz.. her ikisinede en az 1 milyon dolar yıllık vermeniz lazım.. kimseyi kandırma muho..
bu ne rezıllıktır fıfa dunyanın gelecektıkı en ıyı 10 futboılcundan bırı gosterıyor ama hala sozleşmesı yok yazıklar olsun
Diğer Haberler