SPOR

Trabzonspor, İsviçre Federal Mahkemesi'ne gidiyor

CAS, Trabzonspor'un UEFA tarafından verilen men cezasına yönelik itirazını reddetti. Borda maviliker cezasının onamasının ardından İsviçre Federal Mahkemesine başvurarak karara itiraz edecek.

Trabzonspor, İsviçre Federal Mahkemesi'ne gidiyor

CAS, Trabzonspor'un UEFA tarafından verilen Avrupa'dan men cezasına yönelik itirazını reddetti. CAS, UEFA'nın verdiği Avrupa'dan men cezasına yönelik Trabzonspor'un itirazını reddetti ve bordo mavililer buna göre Avrupa kupalarına katılamayacak.

TRABZONSPOR İSVİÇRE FEDERAL MAHKEMESİNE GİDİYOR

CAS'ın cezasını onamasının ardından İsviçre Federal Mahkemesine başvurma hakkı olan Trabzonspor yönetiminde karar çıktı. TRT Spor Muhabiri Barış Yurduseven, "Trabzonspor yönetiminin bu karara İsviçre Federal Mahkemesi'ne giderek itiraz hakkı bulunuyor. Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor'a katıldığı programda bunun sinyalini vermişti." dedi ve yönetimin bu kararı aldığı öğrenildi.

TRABZONSPOR NEDEN CEZA ALMIŞTI?

Trabzonspor'un Mayıs 2016'da UEFA ile yaptığı finansal yükümlülükleri yerine getiremediği gerekçesiyle UEFA, bordo mavili kulüplere yaptırım uygulandığını açıkladı. Bu doğrultuda Trabzonspor kulübü Avrupa kupalarından men edildi."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Sy Ahmet Agaoğlu 2011 senesi ile avutmaya devam edin yılardır başarısızlığınızi 2011 senesi ne laf atarak avuttunuz o zaman da mahkemelere gittiniz ne oldu...Elde var koca bir 0...Size tavsiyem Türkiye de arkanıza devleti aldığınız halde şampiyon olamadınız bundan sonra da olamazsınız..Sy Ahmet Agaoğlu 2011 yılını gündeme getirin günü kurtarın
Bence Trabzon ligden çekilsin protesto amaçlı belki daha çıkamaz lige:)
oturun oturduğunuz yerde dahada rezil etmeyin kendinizi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler