SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Trabzonspor YouTube kanalı hacklendi mi? Trabzonspor YouTube kanalı kurtarıldı mı? Bordo-Mavili kulüpten flaş açıklama

Trabzonspor YouTube kanalının hacklendi. 301 bin abonesi OLAN Bordo Mavili kulübün Youtube kanalına girenler Elon Musk’ın, Tesla’nın yeni aracını tanıttığı canlı yayın ile karşı karşıya kaldı. Kanalın ismi ve logosu da Elon Musk’ın şirketi olan Tesla ile değiştirildi. Bu durum sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Birçok kişi internette "Trabzonspor YouTube kanalı hacklendi mi? Trabzonspor YouTube kanalı kurtarıldı ?" sorularını araştırıyor. İşte Bordo-Mavili kulüpten yapılan flaş açıklama...

Trabzonspor YouTube kanalı hacklendi. Trabzonspor Youtube kanalını hakleyen kişiler, kanaldaki tüm videoları kaldırdı. Trabzonspor YouTube kanalında Elon Musk'ın Tesla’nın yeni aracını tanıttığı canlı yayın verildi.

TRABZONSPOR YOUTUBE KANALI HACKLENDİ Mİ?

Trabzonspor YouTube kanalı hacklendi. Bordo Mavililerin YouTube kanalında Elon Musk'un sahibi olduğu Tesla'nın videolarının canlı yayınlandığı görüldü.

Trabzonspor yetkilileri, kanalı geri almak için yöneticilerle görüşme yaptı.

TRABZONSPOR YOUTUBE KANALI KURTARILDI MI?

Screenshot_2

Hacklenen Trabzonspor YouTube kanalı kurtarıldı.

Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada şu iadelere yer verildi:

"Trabzonspor YouTube Resmi hesabımız sabah saatlerinde dünyadaki bazı YouTube kanalları ile birlikte siber saldırıya uğramış ve erişim sorunu yaşanmıştır. YouTube Türkiye’nin üst düzey temsilcileri, bu sorunun global bir sorun olduğunu ve aynı saat dilimi içerisinde birçok hesabın erişimini kaybettiğini de tarafımıza yazılı bir şekilde bildirmiştir. Medya ekibimiz, erişim sorununun yaşandığı andan itibaren YouTube Global ve YouTube Türkiye ekipleriyle iletişime geçip herhangi bir içerik kaybı yaşanmadan hesabı tekrar aktif hale getirmiştir”

Fq8HKe6WYAAh8QV

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler