SPOR

Trabzonsporlu taraftarlar horonla Fenerium’a girdi

İstanbul'da bir alışveriş merkezinde bulunan Fenerium Mağazası'na horon oynayarak girmek isteyen bir grup Trabzonsporlu taraftar, güvenlik engeli ile karşılaştı. Mağazadan çıkartılan grup, “Bize her yer Trabzon” sloganları atarak bölgeden uzaklaştı. O anlar ise cep telefon kameraları ile kaydedildi.

Trabzonsporlu taraftarlar, önceki gün aynı yerde açılışı olan TS Club Mağazası’nın açılışı için gittikleri alışveriş merkezinde horon oynarken, horon başı bir anda Fenerbahçe Kulübü’nün ürünlerinin satıldığı Fenerium Mağazası’ndan içeri girdi.

O anda AVM güvenlik görevlileri ve mağaza çalışanları büyük panik yaşarken, taraftarlar mağazadan çıkartıldı. Mağazadan çıkartılan grup, “Bize her yer Trabzon” sloganları atarak bölgeden uzaklaştı. O anlar ise cep telefon kameraları ile kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Trabzon her yere gırer hele şıkecı hırsızlara dam gırer
FENER HERSENE GİRİYOR TRABZONA
@mehmetmarketim SEN DE EN KISA ZAMANDA LAHİTE GİRİP GARİPLERDEN OLACAN BUNU UNUTMA EY FENERLİ FENERİN ORDA YANMAYACAK BUNU BİL
hahaha uyyy hamsiler daaa.. çıkarken RVP forması hediye etselerdi hepinize bari :D
babanızın evine hoşgeldiniz!çocuklar.
şikecilere girerken son anda cıkarmışlar öyle görünüyorki kafası girmiş ama hı hı
xdelicesine sevdam yavrum her Fenerbahçe haberine negatif yorum yapmak zorunda mısın?!!!Haydi kendi çöplüğüne;Fenerim çok acıtmış seni demek ki ohhh hahaha
hhaahahah akıla bak resım cdekmek yasakmıs adam nededı bız vıdewo cekıyoruz resım degıl kapaga baksen yuzyılın kapagı oldu
ESKİDEN BİLENLER İYİ BİLİR... TRABZON-FB ARASINDAKİ. DOSTLUK.. BUNA BENZER.. Dİ.. BİRİLERİ. FB-TS ARASINA FİT SOKTU...FETÖ OLABİLİR..
Yani sadece Trabzon'da değil her yerde bizi ezin demek istiyorlar.
baba ocağına hoş geldiniz çocuklarım. Trabzonda doyamadınız tadına demekkiki buraya kadar zahmet verdiniz haklısınız bi kere tadını aldınızmı böyle tıpış tıpış gelirsiniz babanızın kucağına
''Şimdi sen bu adamı şaka zannediyorsun değil mi ? Eee Ben turnede o adamla oturup çay içtim...'' Cem Yılmaz : Nereden bileyim, o fıkralardaki adamların gerçek olduğunu. İsimli gösterisinden bir bölüm.
Cas kararı sonrası 2011 şampiyonluğunu tebrik etmeye gelmişler
horonla geldi ve İzmir marşıyla geri püskürtüldü.
@rrodoslu İzmir marşını rüyanda duydun herhalde. Korkudan güvenliği çağırın güvenlik diye bağrışları duyduk. Siz İzmir Marşını da mı değiştirdiniz yoksa. Marşa giriş güvenliği çağırın güvenlik diye mi başlıyor artık. :))
fener alışkanlık yapar
ŞİKE ŞİKE ŞAMPİYON SİVASSPOR GELİYORUZ,BEKLEYİN HAMSİ KAFALILAR
Diğer Haberler