YURTHABER

Travestiye otomobilinde kanlı infaz

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, travesti Hasan Şahingün, kimliği belirsiz kişi yada kişilerce, tabancayla başından tek kurşunla vurularak öldürülmüş olarak bulundu.

Travestiye otomobilinde kanlı infaz

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, inşaat önünde bir aracın içinde kafasına tek kurşun isabet etmiş bir travesti cesedi bulundu. Sabah inşaata çalışmak için gelen işçiler, 35 AL 9656 plakalı aracın içinde bir cesedi bulunca polise bildirdi. İhbar üzerine polisler geldi. Cesedin Hasan Şahingöz (23) adında bir travestinin olduğu, kafasına isabet eden tek kurşunla hayatını kaybettiği belirtildi. Polis, cinayeti işleyen kişiyi tespit etmek için çevredeki güvenlik kameralarını takibe aldı.

TELEFON KAYITLARI İNCELENECEK

Olayın görgü tanıklarının ifadesine başvuran polis, Şahingün’ün son görüştükleri kişilerin kimliklerini belirlemek için cep telefonuna da el koydu. Kurşunun başını gelip geçtikten sonra otomobilin ön kapı da kırdığı ortaya çıktı. Nöbetci savcının incelemesinin ardından Şahingün’ün cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Hasan Şahingün’ün, müşteri olarak kendisiyle gelen kişi tarafından mı vurulduğu yoksa bu sırada tartıştığı bir mahalleli yada tanıdığı tarafından mı vurulduğunun belirlenmesi için soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İHA/DHA