SPOR

'Tüylerim diken diken oldu'

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, 2-0'lık Akhisar galibiyeti sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

'Tüylerim diken diken oldu'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

"Bütün futbolcularımıza ve teknik heyetimize teşekkür ederim" diyen Albayrak, "Özellik kale arkasındaki taraftarımıza 'I Love You' diyorum. 90. dakika Galatasaray'ı desteklediler. Geriye 5 tane çok önemli maçımız kaldı. İyi çalışıp önümüzdeki bütün müsabakaları kazanacağız" dedi.

"40 BİN, 50 BİN KİŞİ YAPALIM"
Albayrak, "Türkiye'ye yakışan bir şampiyonluk yarışı var ama tribünler hala boş. Keşke bu yarış tribünlere de yansıdı. Cuma akşamı çok zor bir maçımız var. İnşallah o maça da taraftarlarımız gelir. 40 bin, 50 bin kişi yapalım. Onlara çok ihtiyacımız var" diye konuştu.

"NEFESİMİN SON DAMLASINA KADAR HİZMET EDECEĞİM"
"Benim için Galatasaray'da son zamanlarım olmaz" ifadelerini kullanan deneyimli yönetici, "Ben nefesimin son damlasına hizmet etmeye devam edeceğim. Sağlık sorunlarım var ama bu Galatasaray sevgisi her şeyimin önünün geçiyor" dedi.

[Maçtan kareler-![Akhisar Belediyespor - Galatasaray maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122706/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/akhisar-belediyespor-galatasaray-macindan-kareler-154612-myspor)

"SAKAT SAKAT OYNADIKLARI ZAMANLARI BİLİRİM"
Albayrak, "Taraftarlar Burak ve diğer futbolcu kardeşlerime haksızlık yapmasınlar. Yapacaklarını da düşünmüyorum. Sakat sakat oynadıkları zamanları ben bilirim. Bir kaç gündür aramızda çok sıcak konuşmalar oluyor. Onlara laf söylemeye kimsenin hakkı yok" ifadelerini kullandı.

"HAMZA HOCA'YI BURADA ÇOK SEVİYORLAR"
Hamza Hamzaoğlu'nun Akhisar'da çok sevildiğinin altını çizen başkan yardımcısı, "Tribünde bana da oluyor tepkiler. Bana olan tepkilere de saygı duyuyorum. Hakarete varmadığı takdirde her türlü eleştiriye açığım" dedi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler