Tweet yenileme sorunu çözüldü

iOS ve iPadOS sahipleri Twitter’ı artık sorunsuz olarak kullanabilecek.

Tweet yenileme sorunu çözüldü

Twitter, geçtiğimiz günlerde iOS ve iPadOS platformlarındaki uygulamasını güncellemişti. Haftalık rutin bakım güncellemesi olan bu sürüm ile Twitter uygulaması bozulmuştu. Çoğu kullanıcıda ortaya çıkan otomatik tweet yenileme sorunu bir anda Reddit gibi forumlarda isyanlara neden olmuştu.

Twitter’ın otomatik tweet yenilme sorunu; uygulama yeni tweetleri sürekli en başa atıyor ve kullanıcıların zaman çizelgelerinin bozulmasına neden oluyordu. Twitter bugün App Store’da yayınladığı 8.1.5 güncellemesi ile bu sorunu kökten çözdüğünü açıkladı.

Twitter cephesi konuyla ilgili; “Otomatik kaydırma hatası için bir güncelleme yayınladık! Bu konuda çalışırken sabrınız için teşekkür ederiz. Lütfen, iOS uygulamanızı sizin için kullanılabilir olduğunda 8.1.5 sürümüne güncelleyin.” açıklamasında bulundu.

Twitter uygulamasında bu sorunu yaşamıyorsanız bile uygulamayı App Store>Profil>Güncellemeler bölümünden yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Son olarak Twitter’ın macOS platformunda yer alan uygulamasının da bugün hata düzeltmesi için güncelleme aldığını belirtelim.

2019’da en çok izlenen yerli filmler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler