Twitch Yayıncısı Ninja, Red Bull Kutularında!

Twitch yayıncısı Ninja, yeni Red Bull kutusunun görselini süslüyor, ve bu da onu böylesine onurlandırılan ilk yayıncı yapıyor.

Twitch Yayıncısı Ninja, Red Bull Kutularında!

Twitch yayıncısı Ninja, yeni Red Bull kutusunun görselini süslüyor, ve bu da onu böylesine onurlandırılan ilk yayıncı yapıyor.

Red Bull’un milenyumlular ve yetişkin X kuşağı hedef almaya çalışması hiç şaşırtıcı değil. Ninja’yı platformunda en popüler oyuncu yapan 14 milyona yakın Twitch takipçisi bulunuyor.

Bu, Red Bull için düşündüğünüz kadar büyük bir hamle değil. Ninja ve enerji içeceği firması, 2016’dan beri işbirliği içindeler. Ve Red Bull’un Ninja ile aynı endüstride yer alan, yıldız oyuncular ve espor oyuncularının da içinde bulunduğu kişilerle de ortaklığı var.

Twitter’da, bu şans için oldukça heyecanlandığını söyleyen Ninja, takipçilerine 18 yaşındaki halinin asla Red Bull içeceğini süsleyeceğine inanmayacağını söyledi. 1 Nisan’dan itibaren Amerikanlar, Ninja temalı içeceği içebilecekler. Red Bull, diğer pazarların bunu bekleyip beklemeyeceğini belirtmedi fakat bunun olacağını umuyoruz.

Red Bull gibi sponsorluklar, Ninja gibi insanlar için çok iyi bir gelir kaynağı çünkü onlara yayınları aynı kalitede tutmak için güzel bir alan sağlıyor.

Her ne kadar stüdyolar istediğinde Ninja ve diğer yayıncılar oyunların gösterimini yapmaya karşı çıkmasalar da Red Bull gibi bir ortağa sahip olmak stüdyolardan para alırken olası çatışmaların önüne geçer.

Fakat sadık hayranlar biliyor ki Ninja, bir oyun nasılsa onu söyler, paradan etkilenmez. Yakın zaman önce yayın odası epik bir revizyon geçirmiş olsa bile, Ninja, dürüst ve eğlenceli biri olarak tanımlanıyor; hayranları da bu sebeple, yorumlarını duymak için can atıyorlar.

Mynet_Dijital_Sporlar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler