SPOR

CANLI

Uçak kazasıyla dalga geçen komedyen pişman oldu

Avustralyalı komedyen Adam Rozenbachs, Kolombiya'da düşen uçakla alakalı esprili tweet sonrası gelen yoğun tepkiler üzerine özür dilemek zorunda kaldı.

Uçak kazasıyla dalga geçen komedyen pişman oldu

Sudamericana Kupası final karşılaşması için Kolombiya'ya gitmekte olan Chapecoense takım kafilesini taşıyan uçak düşmüş 76 kişi yaşamını yitirmişti.

Avustralyalı stand-up sanatçısı Adam Rozenbachs: "Futbol takımını taşıyan uçak Kolombiya'da düştü, sağ kurtulanların penaltı, penaltı diye bağırdığı duyuldu." ifadeleriyle paylaştığı tweet sonrasında sosyal medyadan komedyene öfke yağdı.

'DERS ALINDI' DİYEREK ÖZÜR DİLEDİ

Gelen yoğun tepkiler üzerine komedyen Rozenbachs, attığı tweet için özür dileyerek: "Futbolcularla alakalı attığım son tweet için özür dilerim. Bir başlık gördüm ve olayın ciddiyetini tam olarak kavrayamadım. Ders alındı." ifadelerini yazarak pişmanlığını gösterdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
laf konustu bal kabagi.. zaten bu ingiliz espirileri sadece ingilizleri guldurur bos muhabbet.. peehhh komedyen bozuntusu
kırmızı kartı yedin.
terbiyesizlik yapmış. fakat özür dilemesi ve ders aldım demesi güzel bizimkiler gibi hesabım calındı o twiti atan ben degildim dememiş cıkıp DERS ALINDI DEMİŞ
Takım
O
Av
P
Geri Dön