SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi kim oldu? Galatasaray Şampiyonlar Ligi Play off turunda yükselemezse hangi takımla oynayacak?

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Konferans Ligi play-off turu kura çekimi 7 Ağustos 2023 Pazartesi gününün en çok araştırılan konu başlıkları arasında yer alıyor. Yapılan kura çekimi ile Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın play-off turundaki muhtemel rakibi belli oldu. Peki, Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi kim oldu? Galatasaray Şampiyonlar Ligi Play off turunda yükselemezse hangi takımla oynayacak?

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi kim oldu? Galatasaray  Şampiyonlar Ligi Play off turunda yükselemezse hangi takımla oynayacak?

UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turu kura çekimi bugün günü gerçekleştirildi. Yapılan kura çekimi ile Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde play-off turundaki muhtemel rakibi netleşti. Birçok kişi internette, "Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi kim oldu?" sorusuna yanıt arıyor. Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Klaksvik - Molde maçının galibi olacak. İşte detaylar...

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAY-OFF TURU KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

UEFA Şampiyonlar Ligi, grup maçları öncesi son eleme aşaması olan play-off turunun kura çekimi bugün (7 Ağustos 2023 Pazartesi) yapıldı.

Geçtiğimiz sezon Süper Lig'i şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi'nde temsil etmeye hak kazanmıştı.

Devler Ligi'ne 2. ön eleme turundan başlayan sarı kırmızılılar Zalgiris'i eleyerek 3. turda Olimpija Ljubljana ile eşleşmişti.

Aslan'ın play-off turundaki rakibi de belli oldu.

GALATASARAY'IN RAKİBİ KLAKSVIK - MOLDE MAÇININ GALİBİ OLACAK!

Temsilcimiz Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi play off turunda Klaksvik - Molde maçının galibiyle eşleşecek.

GALATASARAY ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAY-OFF TURUNDA YÜKSELEMEZSE...

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde play-off turuna yükselemezse Avrupa Ligi play-off turunda Karabağ-Helsinki eşleşmesinin galibi ile kozlarını paylaşacak.

ŞAMPİYONLAR LİGİ PLAY-OFF TURU MAÇLARI NE ZAMAN?

Şampiyonlar Ligi elemeleri play-off turunda ilk maçlar 22-23 Ağustos, rövanşları 29-30 Ağustos'ta oynanacak.

AVRUPA KONFERANS LİGİ PLAY-OFF TURU MAÇLARI NE ZAMAN?

Avrupa Ligi ve Avrupa Konferans Ligi play-off turunda da ilk karşılaşmalar 24 Ağustos, rövanşları ise 31 Ağustos'ta oynanacak.

Euro 2024
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler