SPOR

UltrAslan'dan çok sert açıklama!

UltrAslan, teknik direktör Fatih Terim'in görevden alınmasından ardından resmi sitesinden tepkisini ortaya koyan bir açıklama yaptı.

UltrAslan'dan çok sert açıklama!

Galatasaray'ın bağımsız taraftar grubu UltrAslan, teknik direktör Fatih Terim'in görevden alınmasından ardından resmi sitesinden tepkisini ortaya koyan bir açıklama yaptı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın Mekteb-i Sultani tarafından yönlendirildiği ifade edilirken, yer yer sert cümleler kuruldu.

İşte o açıklama:

"Bu akşam itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Teknik Direktörümüz İmparator Fatih TERİM ile yolların ayrılması kararının çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz."

"Galatasaray ne zaman başarılı olsa, ne zaman ivmesini yukarıya doğru çevirse harekete geçen hastalıklı kafatasçı zihniyetin uzun süredir devam eden operasyonu da bu hareketle ne yazık ki kendi açılarından başarıya ulaşmış, Galatasaray'ımızı ise derin bir kaosun ortasına itmiştir."

"UltrAslan olarak son yaptığımız koreografide dahi armamızın doğduğu Mekteb-i Sultani ile gurur duyduğumuzu dünyaya ilan etmiş, ve tüm Galatasaray camiasını bir arada omuz omuza olmaya davet etmiştik. Ancak camianın köşe başlarını tutmuş bu kafatasçı ve Galatasaray Lisesi kültürü ile alakası olmayan hastalıklı zihniyet, Mekteb-i Sultani kimliklerinin arkasına saklanarak entrikalarını hayata geçirmiş, göreve geldiği günden bugüne Başkanımızı yanlış yönlendirmiş ve halen de yönlendirmektedir. Ne yazık ki Başkanın düştüğü bu tuzak bugün Galatasaray’ın gelmiş geçmiş en büyük efsanelerinden birine çok büyük bir vefasızlık örneği sergilemesine neden olmuştur."

"Biz Hocamızın söylediği gibi “Aslolan GALATASARAY’dır” felsefesini benimsemiş GALATASARAY taraftarları olarak takımımızın her zaman yanında olacağız."

"Ancak Hocamıza yapılan bu ayak oyunlarını unutmayacağımızı ve bunun kamuoyunda gayet iyi bilen sorumlularının enselerinde."

"GALATASARAY taraftarının nefesini daima hissedeceklerini kamuoyuna kararlılıkla bildiririz!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Zavallı bir takımın düştüğü son durum
zavallı olabilir en azından hırsızlığı mahkeme kararı ile kesinleşmiş bir takım değil ::::)))
Ben bir FB.li olarak İmparatora yapılanları esefle kınıyorum. Neden yabancılara gösterdiğimizi anlayışı kendi insanımıza göstermeyiz anlamış değilim. Yolun açık olsun İMPARATOR.
Yabanci catir catir tazminatini aliyo o yuzden yemiyo sozlesmeyi feshetmek. Imaprator gerçek cimbomludur yonetim yalan
Bende bir koyu fenerbahçeliyim fatih fatih terime yapılan büyük bir ayıptır vefasızlık örneğidir .Yabancı teknik drektöre kalsın diye kırk takla atılıyor ama bizden olanlara müsama gösterilmiyor fatih terim olayı ne ilk nede son olacaktır.Yıllarını galatatasaya veren bir teknik adam ayrıca iyi bir gs li olan biri bu şekilde yol verilmeyi haketmiyor
bunlar boş laflar geçiniz.boş insanların topluluğusunuz hepiniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler