SPOR

Ümit Özat: 'Serkan Balcı'dan utanırım'

Mersin İdmanyurdu'nda teknik direktör Ümit Özat, 3-1 mağlup oldukları Osmanlıspor mücadelesini değerlendirdi. Oyuncularını eleştiren Özat, "32-33 yaşında kaptan Serkan Balcı elinden geleni yapıyor. Ben genç oyuncu olsam onun gözlerinin içine bakamazdım" şeklinde konuştu.

Ümit Özat: 'Serkan Balcı'dan utanırım'

Ümit Özat'ın açıklamaları şu şekilde:

Aslında ilk yarıya baktığınız zaman rakibin yarım pozisyonu bile yok. Şişirme bir top, kalecinin lüzumsuz yere öne çıkması, stoperin şuta izin vermesi... Sonuçta bu futbol, golü yiyince yaptıklarınızın bir önemi kalmıyor. Klasik olacak ama üzgünüz. Önümüzde 12 maç var ve 7'si içeride... Bunları kazanmaktan başka çaremiz yok.

"Serkan Balcı'dan utanıtım"

Açıkçası ben genç bir oyuncu olsam Serkan Balcı'dan utanırım. 32-33 yaşında bir takım kaptanı, canı pahasına elinden gelenin en iyisini yapacak... Ben onun sahada gözlerine bakacak olsam utanırım. Dolayısıyla zamanımız dar... Çözüm bulmak için de çok zamanımız yok. Önümüzde çok da kötü bir tablo olduğunu düşünmüyorum. Çok çalışacağız. Bireysel oyuncular var. Sadece kendini düşünen oyuncular var. Mukavelesi biten oyuncular var. Bu bazen olumlu bazen de olumsuz etki eder. Kulüp olarak önümüzü göremediğimiz için bu oyuncularla ilgili net bir karar da veremiyoruz. Tabii ki kazanan tarafı da tebrik etmek gerekiyor.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler