SPOR

Ümit Özat'tan büyük jest

Mersin İdman Yurdu Başkanı Hüseyin Çalışkan, teknik direktör Ümit Özat hakkında şaşırtıcı bir olay anlattı.

Ümit Özat'tan büyük jest

Spor Toto Süper Lig'de son sıralarda yer alan Mersin İdman Yurdu, teknik direktörlüğe Ümit Özat'ın gelmesinin ardından ciddi bir yükselişe geçti.

Özat öncesi oynadığı 17 maçta sadece 11 puan toplayan kırmızı lacivertli takım, genç teknik adamın idaresinde çıktığı son 7 karşılaşmada 9 puan toplayarak kümede kalma umutlarını artırdı.

25. haftanın açılış maçında yarın Trabzonspor'a konuk olacak Mersin İdman Yurdu'nun başkanı Hüseyin Çalışkan, Ümit Özat hakkında şaşırtıcı bir olayı anlattı.

"BİZE BÖYLE HOCA LAZIM"

Özat'tan çok memnun olduklarını vurgulayan Çalışkan, "Biz arasak, Ümit hoca gibi birini zor bulurduk. Ne mutlu ki böyle bir hocayla çalışıyoruz. Geçen gün oyuncuların her birine ayakkabı almış. Bizden maaş, para almıyor bir de cebinden para harcıyor. İşte bize böyle bir hoca lazım. Hocama teşekkür ediyorum" dedi.

"TRABZON'DAN PUANLA DÖNECEĞİZ"

Çalışkan, yarın oynayacakları Trabzonspor maçından puan veya puanlarla döneceklerine inandığını vurgulayarak, "Yönetim olarak da kenetlendik. Emin olun biz bu ligde kalacağız. Oyuncularımın inançlı oluşuna inanıyorum. O kadar inançlılar ki biz birlik beraberlik içinde ligde kalacağız" ifadelerini kullandı.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler