SPOR

CANLI

Ünal Aysal'dan Semih Kaya'ya yüzde 100 zam

Semih Kaya'nın Beşiktaş derbisindeki örnek davranışı Galatasaray yönetimi tarafından ödüllendirilecek.

Ünal Aysal'dan Semih Kaya'ya yüzde 100 zam

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın karşılaşmadan sonra "Semih'ten çok memnunuz. Ona bir jest yapacağız" sözlerinin kapsamı da ortaya çıkmaya başladı.

Geçtiğimiz kasım ayında Semih'e iyi bir zam yapan yönetimin şimdi de yüzde 100 zam yapmaya hazırlandığı bildirildi. Yarın yönetim kurulunda genç yıldızın kontrat durumu masaya yatırılacak. İşte Semih'in alacağı yeni ücret.

Yurt dışından teklifler alan Semih Kaya'ya kasım ayında Galatasaray yönetimi jest yapmış ve ücretini 1 milyon 400 bin TL'ye çıkartmış, ayrıca maç başı 20 bin TL ödemeyi taahhüt etmişti. Ancak başkanın talimatıyla 2016'ya kadar olan sözleşmesinin uzatılması ve ücretinin 1 milyon euroya yükseltilmesi planlanıyor. Semih de diğer oyuncular düzeyine çıkacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
pozisyon gol olsa görürdüm sizi
O pozisyon gol olmazdı, Dürüst olan her zaman (belki kısa zaman için olmasa da) uzun zaman diliminde kazanan taraf olmuştur. Dürüstlük her zaman gerekli...
Sizin futbolcular (Anelka,Kuyt) elle gol attıklarında sesinizin neden çıkmadı?
ya anlayamadım gitti.semih topu elle kesmiş olsaydı hakeminde pozisyonu görmediğini varsayalım semih hakeme bu pozisyon penaltıydı dermiydi acaba?tamam yaptığı centinmenlik takdire şayan.keşke her hakemin görmediği pozisyonlarda her futbolcu semihin yaptığını yapabilse.
Dürüst olan daima kazanır
Burak gibi emek hırsızları oldukça Top oynayan meslektaşlarımı oyundan nasıl attırırım düşüncesi olmayan oyuncular çoğaldıkça bu maçların tadına doyulmaz. Ama sahalarda dürüst olmayan oyunculara dürüst olmayan hakemlerde eklenince iş çığrından çıkıyor. Emre yi tuturmuşsunuz Emre yi bu hale getiren nedenler nedir? Fenerbahçede oynaması ola bilirmi? Emre GS ye hizmet ederken iyiydide sonradanmı bozuldu. Ligimize baktığımız zaman ne Emreler var.
Takım
O
Av
P
Geri Dön