Siyaset ve sanat camiası kansere yenik düşen Neslican Tay'ı andı! 'Gittin, çok üzgünüz çok'

Kansere karşı verdiği savaşla birçok kişiye rol model olan Neslican Tay, yaşamını yitirdi. Siyaset ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim, sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla üzüntülerini dile getirdiler.

Bir süredir kansere karşı mücadele eden, hastalığı yüzünden bir bacağını kaybeden ve sosyal medyada umut dolu paylaşımlarıyla tanınan Neslican Tay hayatını kaybetti. Neslican Tay'ın hayatını kaybetmesinin ardından ünlü isimler üzüntülerini sosyal medya aracılığıyla paylaştılar. İşte o sosyal medya paylaşımlarından bazıları...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
Ellerini açıp 1 er fatiha okusalar bari anmakla olmuyor o işler yer gök dua ile Allah rahmet eylesin
@frmcek gardaş sen umut et. herkesin bir umudu oldu. dedelerin herşeye taptı. sende bulmuşsun bir yol ....
kansere şifa olan dua değil bilimdir.. gökten gelen hiçbir şey yok merak etme sen.. zamanında zeusa inanan insanoğlu bugün de inanacak bir saçmalık bulmuş elbette..
unluler derken... normal basit siradan bir insana ben milyon unluyu kurban ederim... unlu olunca dahami bir insan oluyorlar..!mesele canli olmasi... mesele insan olmasi... gerisinin cani cehenneme... bu konuda ben Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdogan'i o yuzden destekliyorum... mesele insansa gerisi onemsizdir... ben siradan insana verdigim degeri hic bir zaman bir unluye vermem... kansere yakalanmis milyon insan var... onlar icin ne yapiyorsunuz..?
@frmcek din bilime karşı değil ilk ayet oku diye başlıyor müslüman bilimle gereğini yapıp dua ederek takdiri allaha bırakır
@frmcek senin taptığın yol yol değil en güzel hediye duadır
Yav arkadaş kalbiniz bu kadar kötü olmasın
Okumadıklarını nereden biliyorsun? Böyle bir durumda bile neyin peşindesini? Allah rahmet eylesin yazmak bu kadar zor mu?
@bugici1 zaten gökten gelmedi, yüzyıllarca böyle kandırmışlar senin gibi dangalakları ve senin gibiler de bu gökten gelme masalına inanmışlar. Allah der ki; "Allah size şahdamarınızdan daha yakındır"... anlayabildin mi şimdi nereden geldiğini ? sanmıyorum, zira bu kafayla anlamanız mümkün değil. sen "gökten geldi" sözüne inanmaya devam et. bilim dediğin şeyi yaratan da (sen kabul etsen de) etmesen de Allah'tır. lâkin sizin Allah'ı anlayacak kadar bile aklınız yok. "bilim" konusunda konuşuruz ama senin kafan bunlara basmaz, senin gibiler burada ancak safsata yorumlar yazarsınız. devam edin
@bugici1 Doğru bilim.Ancak öldükten sonra bilim işe yaramıyor.Eğer düşünebilirsen.Kim neye inanırsa inansın sadece saygı duymalısın,kabul etmesen de.
@klauseallofs sen kendi dedenin neye taptığına bir bak ! deden Allah'a doğru dürüst ibadet etseydi herhalde senin gibi bir torun böyle dangalak olmaz ve bu lafları etmezdi. senin gibi inançsızlara şunu söylemekten başka elden bir şey gelmiyor. bu yazdığım, inanmadığın Allah'ın ayetinden bir bölümdür: "Kâfirler istemese de, hoşlarına gitmese de Allah nûrunu tamamlayacaktır"... anladın mı ? sanmıyorum ! inanıp inanmamakta serbestsin, sen inanmaman Allah'ın var olduğu gerçeğini ortadan kaldırmıyor ! geçmiş olsun !
ünlülerde rahmete kavuşmuş bir insan sayesinde reklem peşindeler.çıkarcı mahluklar ünlüler. hayattayken hanginiz yardım ettiniz:???.....
Niye yardım etsinlerki? O kız yardım beklemiyordu. Ve birçok sanatçı ona destek olmuştur rahmetli olmadan. Kininizi illa kusucaksınız ama burası yeri değil.
Bu nasıl illet bir hastalıksa , başımıza musallat ettiler...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler