Ünlü oyuncu Özgün Aydın'dan darp iddiasına yanıt!

Güldür Güldür Show ile tanınan Özgün Aydın'ın, dün akşam bindiği takside şoförü darbettiği öne sürüldü. Bu haberler sonrası oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı

Ünlü oyuncu Özgün Aydın'dan darp iddiasına yanıt!

Bindiği takside şoförü darp ettiği öne sürülen oyuncu Özgün Aydın, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak "Gözaltına alındı" iddialarına yanıt verdi. Olay sonrası Aydın'ın karakolda taksi şoförüne 'Sen yandın' demesi kameralara yansımıştı.Bu haberler sonrası oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"ŞİKAYETÇİ OLMAK İÇİN KARAKOLA BAŞVURDUK"
Darp iddiasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Özgün Aydın, ''Kamuoyuna zorunlu açıklama Dün gece Kadıköy'den evimize gitmek üzere 2 arkadaşımla ticari bir araca bindik. Araç sürücüsü ile yaşadığımız tartışma sonucu karakola gittik ve karşılıklı şikayetçi olduk. Basında çıkan 'gözaltı ve darp' iddiaları tamamen asılsız ve gerçeği yansıtmamaktadır. Kimseyi darp etmedim. Karşılıklı olarak sözlü tartışma başladı. Kısa bir süre sonra karşı taraf arkadaşlarını toplayıp saldırmak üzere yanımıza geldi. Biz şikayetçi olmak için karakola başvurduk. Avukatımla birlikte karakolda ifademizi verip, şikayet dilekçemizi sunduk ve 2 saat sonra evimize döndük. Konu şu anda yargıda olduğu için daha fazla bilgi paylaşamıyorum.'' ifadelerini kullandı.

unlu-oyuncu-ozgun-aydin-darp-olayiyla-ilgili-11732685_5511_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler