SPOR

CANLI

Ünlü piyanist Fazıl Say Fenerbahçe'yi eleştirdi

Fenerbahçe hakkında attığı tweetler ile tanınan ünlü piyanist Fazıl Say, Alanyaspor maçının adından hem futbol hem de basketbol takımı üzerinden eleştirilerde bulundu.

Ünlü piyanist Fazıl Say Fenerbahçe'yi eleştirdi

Süper Lig’de Alanyaspor ile berabere kalarak şampiyonluk şansını zora sokan Fenerbahçe, ünlü sanatçı Fazıl Say'ı kızdırdı. Dünya çapındaki Türk piyanist, maçın ardından sarı lacivertli yönetimi eleştiren paylaşımlarda bulundu.

8832

FAZIL SAYI TWITTER HESABINDAN ŞU PAYLAŞIMDA BULUNDU:

Baskette ve futbolda tam kapanma kabusu oldu bize. Fenerbahçe; iyi olurdu, zevkli ve umut dolu müsabakalar seyretseydik. İkisinde de kalibre ve vizyon eksikliği ve kendi kendine yenilmece. "Sıkıntı yönetimdedir" demek basitlik olur mesajını attı.

123020

59

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
buda kendini nimetten sayıyor ya
sen isini yap fazil
Takımı basiretsiz ve beceriksiz hocaya teslim etmek, yaşlı ve koşamayan oyunculardan medet ummak, topa vurmasını bilmeyen futbolcuları kurtarıcı diye almak ( Tıserant, Lemos, Cisse, Samata, Sosa, Serdar, Nazım, Harun vs..) , takımın doğrandığı maçlarda hakkını savunamamak gibi peş peşe faktörler takımı bu seviyeye getirdi. Doktorun, avukatın, mimarın ömründe kazanamadığı paraları bir yılda alan ruhsuzlar da eklenince bu yılda hüsran oldu..
Takım
O
Av
P
Geri Dön