MAGAZİN

Usta oyuncu Haluk Bilginer'den üzücü haber! Sahnede fenalaşıp hastaneye kaldırıldı! İşte son durumu...

Haluk Bilginer, Kadıköy'deki sahnelediği "Kundakçı" isimli tiyatro oyununun ikinci perdesinde aniden fenalaştı. Usta oyuncu Haluk Bilginer, ambulansla Acıbadem'deki özel bir hastaneye kaldırıldı. Bilginer'in sağlık durumuyla ilgili ekip arkadaşları da ilk açıklamayı yaptı.

Usta oyuncu Haluk Bilginer'den üzücü haber! Sahnede fenalaşıp hastaneye kaldırıldı! İşte son durumu...

Son olarak Baba dizisiyle ekranlarda olan ünlü oyuncu Haluk Bilginer hayranlarını korkuttu. Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki "Kundakçı" isimli tiyatro oyunuyla sahnede olan Bilginer, ikinci perdede fenalaştı.

SAHNEDE FENALAŞTI

68 yaşındaki ünlü oyuncu seyircilerin alkışları eşliğinde ambulansla hastaneye uğurlandı. Tedavisi süren Bilginer'in bilincinin açık olduğu öğrenildi.

haluk bilginer fenalaştı

EKİP ARKADAŞLARINDAN AÇIKLAMA

Bilginer'in kurucusu olduğu Oyun Atölyesi de usta oyuncunun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Sosyal medyadan yapılan paylaşımda "Merak eden sevgili seyircilerimiz, bu akşam oyunda Haluk Bey’in tansiyonu düşmüştür. Durumu şimdi gayet iyi. Sizlere sevgilerini ve saygılarını yolluyor." ifadeleri kullanıldı.

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANI DA PAYLAŞTI

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Tiyatromuzun usta ismi değerli Haluk Bilginer’in bu akşam Caddebostan Kültür Merkezi’nde sahnelediği 'Kundakçı' oyunu sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bilgisini üzülerek aldım. Kendisine acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler