MAGAZİN

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin Turna Hatun’u Sevda Erginci’den iddialı poz

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Turna Hatun’u canlandıran Sevda Erginci, bir dergi için objektif karşısına geçti. Erginci, özel fotoğraflardan birini kendi Instagram hesabından paylaştı.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinin Turna Hatun’u Sevda Erginci’den iddialı poz

Karagül, Ver Elini Aşk, Yasak Elma, Sevgili Geçmiş ve son olarak Uyanış: Büyük Selçuklu gibi dizilerde boy gösteren Sevda Erginci, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıyla hayranlarından tam puan aldı.

Elele dergisi için kapak kızı olan Sevda Erginci, dergi için verilen pozlardan birini kendi Instagram hesabından paylaştı. Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde dönem kıyafetleriyle görmeye alışık olduğumuz Sevda Erginci’nin bu pozu hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

sevdaerginci-1-1

SEVDA ERGİNCİ UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİNDEN AYRILIYOR

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Turna karakterini canlandıran Sevda Erginci'nin diziden ayrılacağı konuşuluyor. Söylentilere göre; oyuncunun diziden ayrılma nedeni hikayesinin sona ermesi. Sevda Erginci’nin bu hafta son kez dizide görüleceği söyleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
bu tur dizi oyuncularina dizi bitene kadar bu sekilde goruntu verdirmemek lazim
@coskunballi niye? dizi oyunculuğu kölelik mi? senin gibilere televizyon nedir aktörlük oyunculuk nedir diye eğitim vermek daha iyi olur.
O kolay iş. Dizi bitene kadar öde maaşını ne istersen onu yapsın. Yok ama koy kapının önüne sonra sadakat bekle. Oldu canım! Boşandığı eşinin hayatına müdahale etmeye çalışan tipler gibisin
ne yapsın garibim! açan meşhur oluyor bu ülkede
En büyük servetiyle yeni iş tekliflerine yelken açıyor.
Geri Dön