MAGAZİN

Uzak Şehrin Masalı dizisi reytinglere yenildi! Fox'tan erken final kararı

Aslıhan Güner ile Barış Kılıç'ın başrollerini paylaştığı Uzak Şehrin Masalı dizisi için erken final kararı alındı. Reytinge yenilen dizi 5. bölümde ekrana veda edecek.

Uzak Şehrin Masalı dizisi reytinglere yenildi! Fox'tan erken final kararı

FOX 'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı ilk bölümüyle 12 Eylül Pazar akşamı seyirci karşısına çıkmıştı.

Çekimleri Kars'ta yapılan dizi reytinglerde istenilen sonuçları yakalayamadı. Son olarak Pazar akşamı TRT'nin iddialı dizisi Teşkilat'ın da 2. sezonu açmasıyla birlikte Uzak Şehrin Masalı dizisinin reytinglerinde düşüş yaşandı. FOX ile yapım şirketi ise dizi için erken final kararı aldı.

Uzak Şehrin Masalı dizisi oyuncuları arasında Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi isimler yer alıyor.
Uzak Şehrin Masalı_3 (8)

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu dizinin senaryosunu ise Can Sinan’ın kaleme alıyor.

UZAK ŞEHRİN MASALI KONUSU

Çok yakında ilk bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanan “Uzak Şehrin Masalı”nda Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur.

UZAK4

Sonunda Umay’ın sırtına öyle bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur.
Uzak Şehrin Masalı (2)
Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat (Barış Kılıç), sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur.

Uzak Şehrin Masalı (4)

Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir.
Uzak Şehrin Masalı (1)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler