Mynet Trend

         

Uzman çavuş dehşeti! Nizamiyeye gelen sevgilisine kurşun yağdırdı!

Bursa’da Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulunda görevli bir sözleşmeli jandarma uzman çavuş, kendisini ziyarete gelen kız arkadaşına beylik tabancasıyla 4 el ateş etti. Uzman çavuş beylik tabancasıyla birlikte gözaltına alınırken, silahla yaralanan kadın olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay, Bursa’da bulunan Jandarma Astsubay Meslek Yüksek Okulunda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Sosin Küçükgüven (47), Sözleşmeli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K.’yı ziyaret etmek için, Adalet Mahallesi’ndeki nizamiyeye gitti. Bir süre nizamiye içerisinde konuşan çift, daha sonra tartışmaya başladı

Tartışmanın büyümesinin ardından Sözleşmeli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. beylik tabancasıyla Sosin Küçükgüven’e ateş ederek göğüs kısmından 2 ve sağ bilek ve sol parmak olmak üzere 4 yerinden yaraladı.

Sosin Küçükgüven kanlar içerisinde yerde kalırken, silah seslerini duyanlar olay yerine koştu. Sözleşmeli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. beylik tabancasıyla teslim olurken, olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, Sosin Küçükgüven’in hayatını kaybettiğini belirledi. Sözleşmeli Jandarma Uzman Çavuş Aydemir K. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürülürken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. (İHA-DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
YETERLİ EGİTİM GÖRMEDEN RAST GELENE SİLAH VERİLDİ
Adam 49 yaşında ne eğitiminden bahsediyorsun artık küçük çocuklar silah taşıyor
@volkan_cesur_1979 Sen ne içiyorsun ? Ben haberde '49' ile ilgili bir şey okumadım bile. Ama kadın 47 yaşında o bir gerçek..
allah sonumuzu hayır etsin geçimsizlik aç yat aç kalk borç gıtlağa dayanmış. bank borç bakkala boç kasap borç alacak kapıda bıcak boğazda
ORDUMUZ ÖYLE BİR HALE GELDİ, Kİ,İLERİDE ASTLAR,ÜSTLERİ TAKMAYACAK..TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN BU HALLERE DÜŞECEĞİNİ RÜYAMDA GÖRSEM İNANMAZDIM.. SORUMLUSU FETO İŞBİRLİKÇİSİ AKP.DİR..
Geri Dön