MAGAZİN

Yasmin Erbil'den köpük banyosu... 'Çıkmayacağım'

Yasmin Erbil'den köpük banyosu... 'Çıkmayacağım'

Koronavirüs salgını nedeniyle kendisini evine kapatan Yasmin Erbil, yoğun bir temponun ardından girdiği bu monotonluğu kırmak adına sık sık fotoğraf paylaşımları yapıyor.

Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, renkli hayatı ve yaptığı ilginç paylaşımlarla kendinden sık sık söz ettiriyor. Son olarak arkadaşlarıyla karakolluk olan Erbil karantina günlerinde dışarı çıkmıyor.

yasmin2-instagram

Karantina zamanlarında evinden yaptığı paylaşımlarla da sık sık sosyal medyada gündeme gelen Erbil, bu defa takipçileriyle evinin banyosundan selam çaktı.

yasmin-instagram

Küvetinde bol köpüklü bir banyo keyfi yapan ve o anlarına dair çektiği selfieleri takipçileriyle paylaşan Yasmin Erbil paylaşımlarına ise "Çıkmayacağım" notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
milletin özel denilen hiç bir şeyi kalmadı edep haya denilen birşey de kalmadı yazık sözde müslüman bir ülkede yaşıyoruz fakat bizden sonra herkes müslüman allah hidayet etsin... ????
neyi beğenmediniz anlamadım ? sorun ne
sorun bu bayanin edepsizligi birde senin buna senin sorun ne demen mal seniii
Beğenmediğimiz o değil,senin mezhebinin geniş olduğun ve ahlaki yapini ortaya koyman,ileride yapacağın mesleği de belirlemiş gibisin
Bunu görünce birden kuru öksürük, ani ateş ce vücudumda eklem ağrıları başlıyor. Neden acaba?
Geri Dön