Yeşim Salkım'a iş anlaşması karşılığı ev hediye edildi

Dün akşam saatlerinde Ulus'ta bir mekan çıkışında iş adamı Hakan Cengiz ile kameralar karşısında röportaj veren Yeşim Salkım, ''Dünya devi bir markanın reklamı hakkında muhteşem bir toplantı yaptık, çok keyifliydi ve çok mutluyum. Mutluluğumu kimse bozamaz'' dedi.

Yeşim Salkım'a iş anlaşması karşılığı ev hediye edildi

Gayrimenkul ve fon yönetimi alanlarında faaliyet gösteren uluslararası bir şirketin yönetim kurulu başkanı olan iş adamı Hakan Cengiz'le yapacakları projenin detayları hakkında görüşen ünlü sanatçı Yeşim Salkım, basının tüm sorularını yanıtladı.

Yeşim Salkım ve Hakan Cengiz'in yaptığı yeni reklam projesi toplantısından çok mutlu olduğunu her defasında dile getirdi. Salkım, ''Kızlarımın geleceğini güvence altına almış buluyorum, bugün çok mutluyum iş anlaşması karşılığında çok güzel bir ev hediye edildi, demek ki ben doğru kişiyim bugün mutluluğumu kimse bozamaz'' dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bu kadının özelliği ne acep merak ettim şimdi valla...
Vergi kaçırmanın yeni yöntemi, parayla satmadık, hediye geldi.
Hayırlı olsun.
gjfffghyy
ihtiyar
sesi harika (deli mavi)yi dinleyin üstüne yok. birde sanatçı bir babanın kızı.mert doğru sözlü çok çekmiş hayatında. dipleride üstleride yaşamış zeki görgülü bir bayan. takdir ediyorum.
şükret bozamaz ne demek ?
Diğer Haberler