MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeter dizisinin yayın tarihi belli oldu

Atv'nin, merakla beklenen dizisi Yeter'in yayın tarihi belli oldu. Yeter, 31 Aralık Perşembe saat 20.00'de atv ekranlarında…

Yapımcılığını Koliba Film'in üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş'ın kaleme aldığı Yeter'de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur başrolleri paylaşıyor. Dizide, Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Tolga Evren ve Osman Albayrak da rol alıyor.

Dizide çaresiz bir annenin çocuğu için söylediği yalanın, etrafındaki hayatları nasıl söndürdüğü anlatılıyor. Hayatlar alt-üst olurken; karı-koca arasında yaşanan psikolojik savaşta, kadın ya esarete teslim olacak ya da cesaret göstererek çocuklarına ve kendine yeni bir hayat kuracaktır...

'Cancağızım' dönüyor
Daha önce Sakarya Fırat ve Karadayı gibi önemli projelerde rol alan Yurdaer Okur özellikle Karadayı dizisinden sonra kendinden söz ettirmeye başladı. Savcı Turgut karakteriyle ve 'Cancağızım' repliğiyle milyonların beğenisini kazanan Okur 'Yeter' dizisiyle yine bomba gibi dönüyor.

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ekranlara geri dönüyor.

Anne olduktan sonra ekranlara bir süredir ara veren, güzel oyuncu Pelin Karahan ekranlara geri dönüyor. Ünlü oyuncu uzun bir aradan sonra ATV'de yayınlanacak 'Yeter' dizi ile ekranlara gelecek.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler