SPOR

CANLI

Yusuf Erdoğan itiraf etti: Galatasaray'a gitmeyi çok istiyordum

Yusuf Erdoğan itiraf etti: Galatasaray'a gitmeyi çok istiyordum

Kasımpaşa'da son dönemde performansı yükselişe geçen Yusuf Erdoğan, Başakşehir'i 3-2 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Başakşehir'i tebrik eden Yusuf, "Türkiye'nin belki de son 5 yılına damga vurmuş, bu sene de hak ettiği bir şampiyonluğa ulaşmış Başakşehir'i kutluyoruz. Örnek olacak bir iş yaptılar. Tesadüf değil, bileklerinin hakkıyla alınan bir şampiyonluk, tebrik ediyorum kendilerini." dedi.

"GALATASARAY'A GİTMEYİ İSTİYORDUM"

Sezon başında Galatasaray'a transferi son anda iptal olan 27 yaşındaki oyuncu, "4 büyük kulübümüz var, birinde oynadım, Trabzonspor gibi büyük bir camiada oynadım. Diğer 3 takım da her futbolcunun oynamak istediği bir takım. Sezon başında Galatasaray'a yüzde 90 civarında gitme durumum vardı. Gerçekten gitmek istiyordum, heveslenmiştim, daha sonra tercihlerini benden yana kullanmadılar, saygı duyuyorum. Görüşme olmuştu, Galatasaraylı arkadaşlarım vardı, onların birbirleriyle paylaştığı fotoğraflar oldu. Yanlış anlaşıldım. Her şerde bir hayır vardır" diye konuştu.

Büyük takımlara gitmek istediğini de kaydeden Yusuf, "Sadece futbol düşünülen bir takımdayım. Hedeflerim arasında büyük takımlarda oynamak var ama şu anda burada mutluyum" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Pislik, maç satışı yapan, rakibe göre oyun oynayan fenerbahçe düşmanı.
@fatih_aksut_1985 mahkemede de aynı böyle konuşabilirsin umarız..fenere karşı oynayınca fener düşmenımı oluyor hemen. ee emrede fenere karşı oynamıştı!!!!hemde daha fazla satış yapıp daha fazla fener düşmanıydı.. siz alışmışsınız karşınızda bilerek oynamayanlara karşı kazanarak şmp olmalara, biraz oynayan takım görünce hemen fener düşmanı vs vs gibi hakaretleri yapıştırmaya çalışıyorsunuz..önce temiz kalp sonra sporcunun ahlaklısı sonra taraftarın adaletli düşüneni olmanızı diliyoruzz..
öyle sazan gibi formayı giyip poz vermeseydin
cincoş seni yüzüstü bıraktı... asla güvenme bu tiplere..
Takım
O
Av
P
Geri Dön