SPOR

Yusuf Günay: Fatih Terim'in gönderilmesi söz konusu değil

Galatasaray'da Fatih Terim, BB Erzurum maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Terim'in yönetim hakkında konuştuğu düşünülürken, istifa edecek mi ya da Galatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrılacak mı gibi pek çok soru gündemde yer tutmuştu. Yusuf Günay, konu hakkında Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

Yusuf Günay: Fatih Terim'in gönderilmesi söz konusu değil

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 1-2 kazanılan BB Erzurumspor maçının ardından yaptığı açıklamalarda sarı - kırmızılı yönetimi hedef almıştı.

Terim, yaptığı açıklamalarda "Sanılmasın ki içeride ve dışarıdakilerin niyetlerini, hesaplarının arkamdan planlarını bilmiyorum. Her şeyin farkındayım, yine söylüyorum benim Galatasaray taraftarına sözüm var ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasında ne de yanındayım" ifadelerini kullandı.

540

Bu gelişmelerin ardından sarı - kırmızılı takımda Terim’in görevine son verileceği iddiaları ortaya atıldı. Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fatih Terim'le yolların ayrılacağı iddialarını yalanladı.

"FATİH TERİM İLE ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Beyaz TV muhabirine konuşan Günay, ''Fatih Terim'in gönderilmesi söz konusu değil. Böyle bir şey gündemimizde yok, tamamen uydurma. Yönetim olarak sene sonunda hocamızla birlikte şampiyon olacağımıza inancımız tam. Fatih Terim ile şampiyon olacağız'' ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
ah canim kış ayında serap görmeler basladi siz bittiniz kendi kendinizi yenmeye devam edin
galatasaray bitti demeden bişey bitmez şimdiden korku sarmış sizi mayıslar bizimdir
@askboyy sana katılıyorum...gülmekten
6.S Lİ YÖNETİCİLER KORKMAYIN LAA BİRAZ DELİKANLI OLUN ADAM SİZİ YERDEN YERE VURUYOR SİZ HALA YALAVAÇLIK PEŞİNDESİNİZ .
Hep " Açıkcası, açıkcası." diyon ya Fatih Terim. " Açıkcası." bence git artık.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler