SPOR

G.Saray'a stat müjdesi! Resmi açıklama...

Galatasaray'a Türk Telekom Stadı müjdesi! Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Türk Telekom Stadı'nın kapasitesini 62 bine çıkarmak için başvuruda bulunduklarını söyledi.

G.Saray'a stat müjdesi! Resmi açıklama...

Yusuf Günay, meyve suyu markası Aroma ile su sponsorluğu anlaşması kapsamında Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

FALCAO MONACO'YA BÖYLE VEDA ETTİ

Taraftarların maçları tribünde ayakta izleyebilmesiyle ilgili değişiklik yapıldığını kaydeden Günay, "Bildiğiniz gibi bir değişiklik yapıldı. Ayakta seyirci alınmasına Gençlik ve Spor Bakanlığının izniyle imkan tanındı. Biz de değişiklik yapılır yapılmaz başvurumuzu yaptık. On bin kişi ilave bir kapasite artışımız olacak. İznin sonuçlanmasını bekliyoruz. Bütün çalışmalarımızı yaptık. Koltuk siparişlerimizi vermiş durumdayız. En kısa sürede 10 bin küsür civarında kapasite artışını gerçekleştirmiş olacağız. ifadelerini kullandı.

Kapasitenin 62 bini geçeceğini belirten Günay, "İzin aldıktan sonra Süper Lig'de ilk maçlarımız iki kale arkasında ayakta izlenecek. Maçlarımız Şampiyonlar Ligi'nde ise portatif bir tribün sayesinde oturarak izlenecek. Böylece stat kapasitemiz 62 bini geçmiş olacak." şeklinde konuştu.

AW800290_05

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
cimboma 75000 kişilik stad bile yetmez
GÜNDEM DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAYIN...
emin olun fenerli müteahhit nihat ve fener şampiyon olsun diyen hükümetimiz buna da izin vermez...
la bebe bu stadı kim yaptı arastır bak yapan adam recep tayyip erdogandır.inanmazsan adnan polat baskana sor
@prestijmeselesi iyi de Mecidiyeköy deki eski stat arazisi noldu bedava mı sandın cehalet
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler