SPOR

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e gelen teklifler açıklandı!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ligde kalan 7 haftayı değerlendirdi. Usta, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün transfer konularıyla ilgili de konuştu.

Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'e gelen teklifler açıklandı!

İlk 7 haftayı değerlendiren muharrem usta, "Puan tablosunda şu anki durumumuz tatminkar değil. Özellikle İstanbul'da zor deplasmanlara çıktık ve bu maçları genel anlamda iyi şekilde noktaladık. İlk 7 haftada özellikle Anadolu maçlarında beklemediğimiz puan kayıpları yaşadık. Milli takım arasından sonraki periyodun ise artık seri galibiyetlere başlama zamanı olduğunu" belirtti.

Türkiye'de yerli oyuncuların tartışıldığı dönemde Yusuf gibi rol model olacak bir oyuncuyu çıkartırken yakın zamanda bir diğeri olan Abdülkadir'i de Türk futboluna kazandırdıklarını belirten Muharrem Usta "Her ikiside sezon sonuna kadar bizimle, şu an için onları satma gibi bir düşüncemiz yok" ifadelerini kullandı.

"YUSUF VE ABDÜLKADİR İÇİN AVRUPA EKİPLERİ BİZİM PEŞİMİZDE"
Yusuf ve Abdülkadir'in terbiyeli ve kolay şımarmayacak karakterlere sahip olduğuna vurgu yapan usta "Yusuf için Avrupa'dan 3 kulüp çok ciddi şekilde bastırıyor. Henüz kendilerine bir cevap vermedik ama ilgilendikleri doğru. Abdülkadir için de Avrupa kulüpleri bizden randevu istiyorlar ama onu şimdilik satmayı düşünmüyoruz çünkü henüz yolun başında" dedi.

Savunmada zaafları olduğunada dikkat çeken Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta "Savunmada zaafiyet yaşadığımız ortada. Milli takım arasında tüm teknik kadro bu zaafı ortadan kaldırmak adına yoğun bir çaba sarf ediyor" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bu çocuklar 2011 de çalınan sevinçlerinin hesabını görmeden gitmez
avrupadan kastı makedonya moldova romanya lihtrnştayn :))) sallayın bakalım. inanan sazanlar vardır tabi.
durun be kardeşim daha yaptıkları bir icraat yok biz millet olarak biraz parlayan bir oyuncuyu göklere çıkarırız sonra adam şöhrete kavuşunca geri geri gitmeye başlar sonra bu adamdan bir şey olmaz deriz bırakın çocukarı rahat oynasınlar misyonlarını tamamlasınlar sonra trsnsferi vs konuşun daha 2 maç oynadılar yazık
oldugun yer hakkettigin yerdir.. kendini alanya bursa dan ne kadar farkli gorebilirsin ki ?
İkisini de 20M okutamazsanız sizin ayıbınız.
Diğer Haberler