MAGAZİN

'Zuhal Topal'la izdivaç programı kurmaca mı?' dedirtti

Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında bu hafta sahte nikah memuru skandalı yaşandı. İddiaların ardından "Zuhal Topal'ın izdivaç programı kurmaca mı?" sorusu akıllara geldi?

'Zuhal Topal'la izdivaç programı kurmaca mı?' dedirtti

Fox Tv'nin gündüz kuşağı programı Zuhal Topal'la programına sahte nikah memuru skandalı damga vurdu. Gelin ve damat adayları nedeniyle sık sık magazin sayfalarına konu olan program bu kez sahtecilikle gündeme geldi. İddialara göre programın 20 Ekim 2015 tarihinde yayınlanan bölümünde Zuhal Topal'ın ulaştırmasında görev alan şoför Halis Bozkurt, nikah memuru olarak yayına çıkartıldı. Nikah memuru olarak oturtulan Bozkurt'un aslında Zuhal Topal'la programında çalışan şoför olduğu yayın boyunca belirtilmedi. Tüm bu yaşananlar "Zuhal Topal'ın izdivaç programı kurmaca mı?" sorusunu akıllara getirdi. Program boyunca sahte nikah memurunun hep uzak açılardan görüntülenmesi, iddiaların doğruluğunu güçlendirdi. Program sunucusu Zuhal Topal'ın ise büyük bir ciddiyetle bu yalana ortak olması ve "burada gerçekten de nikahı bekledi, o kadar hazırlık yapıldı" demesi programa olan güveni daha da sarstı.

ZUHAL TOPAL'LA ADAYLARI DA MI SAHTE?

Sayısı giderek çoğalan izdivaç programlarında skandallar bitmiyor. Zuhal Topal'la izdivaç programında format olarak ayrılan Kısmetse Olur'un yarışmacıları da geçtiğimiz haftalarda ifş edilmiş. Adayların bir kısmı oyuncu ve manken çıkmış, bir kısmının ise başka ilişkileri olduğu öğrenilmişti. Ancak ortaya çıkan tüm skandallara rağmen yarışma programı yayınlanmaya devam etmişti. Tüm bu yaşananlar ardından "Zuhal Topal'ın programındaki adaylar da mı sahne?" sorusu akıllara geldi.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

23 Eylül 1976 doğumlu olan Zuhal Topal, Mimarlık Fakültesi iç mimari bölümünü bitirmiştir. Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanınan oyuncu, Atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" karakteriyle de adından söz ettirmiştir. Ünlü oyuncu, Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış, ve jüri tarafından birinciliği hak etmiştir. Geniş Aile dizisinde oynarken izdivaç programı sunmaya başlayan Zuhal Topal, işlerinin yoğunluğu sebebiyle komedi türündeki bu diziden ayrılmıştır. Son olarak Avrupa Avrupa adlı dizide boy gösteren oyuncu, "En iyi Komedi Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi olmuştur.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön