SPOR

Zula'dan "Enflasyonla Topyekûn Mücadele” hamlesi!

"Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kampanyasına Zula da katıldığını ve indirime gittiğini açıkladı.

Zula'dan "Enflasyonla Topyekûn Mücadele” hamlesi!

Zula "Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kapsamında indirime gittiğini açıkladı. Zula resmi internet siteisnden yapılan açıklama şu şekilde,

"Son 6 ayda yaşanan döviz kurundaki dalgalanmalar ve buna bağlı olarak şeffaf bir şekilde açıkladığımız maliyet artışlarından dolayı 17 Eylül 2018 tarihinde Zula paket fiyatlarında güncelleme yapmıştık. Yaptığımız güncelleme artan maliyetlerin yarısı oranda gerçekleşmiş ve döviz kurunda yaşanacak düzelme ile fiyatların geriye çekilebileceğinden bahsetmiştik.

%100 yerli ve milli bir oyun üretmenin ve bu oyunu Dünya’nın her bir köşesinde milyonlarca oyuncuya keyifle oynatmanın gururunu yaşayan Zula, yerli ve milli bilinç ile T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın başlatmış olduğu ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCEADELE kampanyasına destek vermektedir.

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE kampanyası ile Zula Altın paket fiyatlarında 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli %10 indirime gidilecektir.

Türkiye’nin ilk ve tek %100 yerli MMOFPS oyunu Zula olarak bu mücadelenin içinde olmaktan ve bu mücadeleye destek veren binlerce kurumun yanında yer almaktan gurur duymaktayız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler