10 yıldır hastanelerde yaşıyor!

Samsun'da 68 yaşındaki Fazlı Bilgili 10 yıldır hastanelerde kalıyor. Yıllar önce düğünlerde zurna çalarak geçimini sağladığını söyleyen Bilgili, "Yıllar önce Antalya'da konserlerde Yıldıray Çınar ve İbrahim Tatlıses'in arkasında zurna çaldım. Şimdi hastayım çalışamıyorum" diye konuştu.

10 yıldır hastanelerde yaşıyor!

Ordu'nun Akkuş ilçesinden olduğu öğrenilen Fazlı Bilgili (68), yaklaşık 10 yıldır Gazi Devlet Hastanesi ve Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin acil servislerinde kalıyor. Geceleri hastanelerde banklar üzerinde uyuyan yaşlı adam, gündüzleri de hastane kantinleri ve hastane içinde oturarak günü geçiriyor.

'YILLAR ÖNCE İBRAHİM TATLISISES'İN ARKASINDA ZURNA ÇALDIM'

Yıllar önce düğünlerde zurna çalarak geçimini sağladığını söyleyen Fazlı Bilgili, "Eşim yıllar önce hayatını kaybetti. Düğünlerde zurna çalıyordum ancak kalbimde pil takılı çalışamıyorum. 10 yıldır hastanelerde kalıyorum. Devletin ayda verdiği 600 lira yaşlılık maaşı ile geçinmeye çalışıyorum. Bana hastanelerdeki personeller ve kantin çalışanları çok iyi davranıyor. Yıllar önce Antalya'da konserlerde Yıldıray Çınar ve İbrahim Tatlıses'in arkasında zurna çaldım. Şimdi hastayım çalışamıyorum" dedi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ibrahim tatlıses tutsun elinden ne olur yani.her ay biraz yardım etse ya.
sıkıntı..allah yardım etsin..
@canko13 bu adam düzenbaz yalan soyluyo amacı ibodan milyon dolarlar koparmak ama iboyu yedirmeyiz türkiyenin en dürüst kişilikli adamı tatlıses
@abbas_durmaz_2000 O kişilikli mi bilmem.. AMA SEN DÜNYANIN EN KİŞİLİKSİZ ADAMISIN
kendi vatandaşımız bu haldeyken suriyeliler kral gibi yaşasın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler